Organizatorių nuotr.

Kupiškio mariose dėl čempiono vardo kovojo net 19 pilotų iš 12 pasaulio šalių

Žolinių šventę pasitikome Kupiškio mariose, kur įvyko F2 vandens formulių pasaulio čempionato kvalifikacija. Kovoti dėl čempiono vardo susirinko net 19 stipriausių pilotų iš 12 pasaulio šalių.

Viltis miršta paskutinė

Edgaras Riabko likus savaitei iki varžybų susidūrė su techniniais nesklandumais, kurie kėlė nerimą, jog nepavyks startuoti Kupiškyje vyksiančiame etape. Išsprendus visas problemas, E. Riabko pasirodė kvalifikacinėse varžybose.

Pajėgiausi vandens formulės F2 pilotai skaičiuoja jau šeštus draugystės metus Lietuvoje, per kuriuos Edgaras Riabko jau  2 kartus iš eilės kvalifikacinėse varžybos yra pelnęs 1-ąją vietą. Neskaitant kvalifikacijos įtempų lenktynių ir pasibaigusio kuro bolido bake, E. Riabko finišavo 6 pozicijoje.

Intriga vis dar išlieka

Lietuvos motorlaivių federacijos generalinio sekretoriaus Karolio Ramoškos vertinimu, rytoj, finalo metu tikėtis galima visko. “Rytojaus lenktynėse bus labai įspūdingas startas ir pačios lenktynės, nes pirmi dešimt sportininkų yra be galo greiti ir panašūs.” – sako K. Ramoška.

Pilotas dalinasi emocijomis po kvalifikacinių varžybų. “Norisi būti aukščiau. Startas yra labai svarbus, startuoti iš šeštos pozicijos yra ir pavojinga ir mažiau šansų laimėti.” – teigia E. Riabko. Vertindamas savo varžovus E. Riabko tikina, kad plaukti buvo sudėtinga, nes visi yra labai aukšto lygio ir maksimaliai pasiruošę. Pilotas atvirauja, kad konkurencija rytojaus finale laukia didelė.

Pramogų netrūko

Į renginį susirinko ne tik sporto gerbėjai, kurie mėgavosi ekstremaliomis pramogomis ir turėjo progą Išbandyti F2 bolidą, bet ir šeimos, kurios   mėgavosi vandens atrakcionais ar apsilankė kūrybinėse dirbtuvėse. Vaikai dalyvavo nuotaikinguose žaidimuose bei išvydo kaip anksčiau gyveno ir kuo vertėsi žmonės.

Vakarą vainikavo Lietuvos scenos žvaigždžių dainos. Scenoje pasirodė Lietuvos Balso Kartos nugalėtojos HEY!MIX, Lietuvos Balso finalininkė Liepa Lee ir Hip-Hop grupė 8 KAMBARYS.

Poilsiui prieš rytdienos finalą, svečių ir sportininkų patogumui, prie Kupiškio marių, įkurta speciali kempingų ir palapinių zona.

Už renginį Kupiškio mariose dėkojame Kupiškio miesto savivaldybei ir visus kviečiame gyvai stebėti F2 vandens formulių pasaulio čempionato finalą bei palaikyti Lietuvos atstovą E. Riabko.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: