vrk.lt nuotr.

Kupiškio rajono mero rinkimuose balsavo 46,76 proc. rinkėjų

Sekmadienį Kupiškio rajone įvykusiuose pirmalaikiuose mero rinkimuose, 20 val. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, iš viso balsavo 46,76 proc. rinkėjų.

Rinkimų dieną prie balsadėžių atėjo 31,04 proc. rinkėjų. Tuo metu balsuodami iš anksto ar namuose savo valią buvo pareiškę 2229 rinkėjai.

Anot VRK, tai sudaro 15,72 proc. nuo bendro visų Kupiškio rinkimų apygardoje balsavimo teisę turinčių rinkėjų skaičiaus.

Šiuose rinkimuose balsavimo teisę turėjo daugiau kaip 14 tūkst. Kupiškio rajono savivaldybės rinkėjų.

ELTA primena, kad pakartotinio balsavimo metu Kupiškio rajono savivaldybės rinkėjai sprendė, ar meru bus išrinkta Eglė Blaževičienė, iškelta Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, ar Algirdas Raslanas, kurį iškėlė Lietuvos socialdemokratų partija.

Spalio 8 d. Kupiškio rajone vykusiame pirmajame pirmalaikių mero rinkimų ture iš viso balsavo 47,04 proc. rinkėjų, tačiau mero išsirinkti nepavyko.

Pirmalaikiai Kupiškio rajono savivaldybės mero rinkimai surengti po to, kai buvęs Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas neteko mandato.

Apeliacinis teismas gegužę pripažino jį kaltu dėl korupcijos ir uždraudė 4 metus dirbti vadovaujamą darbą valstybiniame sektoriuje.

ELTA (ELTA)


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: