Autorių nuotr.

Kur švęsti Heloviną 2023 metais: TOP 7 šiurpiausios vietos Lietuvoje

Atvėsus orams ir trumpėjant dienoms į Lietuvą sugrįžta šiurpnakčiai – iš kapų keliasi numirėliai, burtažodžius murma raganos, išdaigas krečia padykę velniai. Tačiau kai kurios šalies vietos šiais metais pasiryžusios kaip reikiant pagąsdinti. Štai TOP 7 šiurpiausi Lietuvos kampeliai, kuriuose rekomenduojame švęsti Heloviną 2023 metais.

Helovinas Kirkilų pramogų parke

Autorių nuotr.

Kirkilų pramogų parke šį šiurpųjį sezoną lankytojų laukia unikaliai dekoruotas siaubo cirko tematikos parkas „Šiurpinantis cirkas“ su siaubo palapinėmis, klouno grimerine, siaubo namu ir šiurpinančių karuselių zona. Siaubo cirko sumanytojai žada nepamirštamą patirtį ir vaikams, ir ieškantiems šiurpą keliančių įspūdžių suaugusiems.

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d.

Vieta: Mokyklos g. 13, Kirkilai, Biržų rajonas.

Helovinas Raubonių pramogų parke

Autorių nuotr.

Beveik 11 ha Raubonių pramogų parko teritorija Helovino metu padalinta į dvi dalis. Pirmojoje lankytojai ras animuotą taką su judančiais numirėliais, daugybę dekoracijų, ultravioletinių spindulių namą ir kitas pramogas. Antroji Helovino parko dalis – tai tamsos miškas, kuriame rekomenduojama apsilankyti tik patiems drąsiausiems. Čia lauks gyvi animatoriai-gąsdintojai, kurie privers klykti iš baimės. Taip pat parke veiks karuselės, 9D virtualus siaubo kinas, bus galima nusileisti su padanga nuo kalno.

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d.

Vieta: Taikos g. 5a, Raubonys, Pasvalio rajonas.

Patirčių spektakliai Pakruojo dvare

Autorių nuotr.

Šiurpių emocijų išsiilgusius Helovino gerbėjus Pakruojo dvaras nukels į 1850 metus, kai dvarą ištiko kruvina tragedija. Interaktyvių spektaklių „Hermanas Žiaurusis. Kruvina barono išpažintis“ veiksmas sukasi apie istorinę barono Hermano Žiauriojo asmenybę. Žiūrovai turės galimybę sutemus žengti žiauriojo barono pėdsakais, tapti kankinimų liudininkais, sudalyvauti tikrose šermenyse, egzorcizmo seanse ir pažinti kitokį Pakruojo dvarą. Amžiaus cenzas N-16, silpnų nervų žiūrovams nerekomenduojama. Norinčių atvykti su visa šeima – kitoje dvaro pusėje lauks Gyvųjų ir mirusiųjų piknikas su šviesų efektais, moliūgų žibintais, išpuoštais altoriais, Orakulės pranašystėmis ir kita.

Spektakliai vyksta penktadieniais ir savaitgaliais bei kasdien nuo spalio 31 iki lapkričio 5 d.

Vieta: Parko g. 1, Pakruojo kaimas, Pakruojo rajonas.

Siaubo parkas Anykščiuose

Autorių nuotr.

Siaubo parke Anykščiuose, 8 ha teritorijoje, laukia šiurpinančios dekoracijos ir daugiau nei 30 neribotų pramogų, įskaitant aštuonis skirtingus atrakcionus. Viena iš unikaliausių pramogų – galimybė pasimatuoti tikrą karstą. Spalio 31 ir lapkričio 1 dienomis pramogų sąrašą taip pat papildys lazerių šou. Silpnesnių nervų žmonėms ir šeimoms su mažais vaikais rekomenduojama lankytis dienos metu.

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d.

Vieta: Labirintų parkas, Skapiškių kaimas, Anykščių rajonas.

DeadTown nuotykių parkas

Autorių nuotr.

Adrenalino mėgėjams skirtame daugiau nei 2 ha plotą užimančiame nuotykių parke, einant 2 km taku, sutinkamos keisčiausios Helovino būtybės: paklydusios sielos, raganos, zombiai, troliai, goblinai ir kt. Nuotykių parke, be bendros parko teritorijos, dar yra penki papildomi siaubo kambarių labirintai (taikomas papildomas mokestis).

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 2 d.

Vieta: Nova, Zapyškis, Kauno rajonas.

Helovino labirintas MoonCube

Autorių nuotr.

Pirmas Lietuvoje amerikietiškas Helovino labirintas siekia panardinti lankytojus į baimės ir įtampos pasaulį. Tai vaiduoklių ir monstrų buveinė, kurioje košmarai tampa šiurpinančia realybe, o kiekvienas siaubo labirinto kambarys slepia tamsią paslaptį. Aštresnių pojūčių mėgėjai turi galimybę užsidėti šviečiančią apyrankę, kuri animatoriams duos ženklą juos gąsdinti dar labiau.

Siaubo parkas veikia iki lapkričio 5 d.

Vieta: Ramioji g. 8, Pagiriai, Kėdainių rajonas.

Helovino parkas Adomaitynėje

Autorių nuotr.

Nepamirštami, siaubą keliantys vaizdai ir šiurpą keliančios ekspozicijos: nuo raganų medžioklės, žymiausių siaubo filmų herojų, karo vaizdų iki Jigsaw stiliaus operacinės – čia baimę sukurti siekiama ne trumpalaikio išgąsčio būdu, o per psichologinę prizmę. Amžiaus cenzas N14, jaunesni vaikai gali įeiti tik su tėvų sutikimu. Jautresniems asmenims į šį Helovyno parką rekomenduojama atvykti dienos metu.

Siaubo parkas veikia iki spalio 30 d.

Vieta: Adomaitynė, Surviliškis, Kėdainių rajonas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: