Kurio žinomo ir vedusio žmogaus anketą pažinčių portale aptiko Orijus Gasanovas?

Kelionių aistruolis, reporteris Orijus Gasanovas turbūt neįsivaizduoja savo dienos be mobiliojo telefono. Jis puikiai prisimena savo patį pirmąjį mobilųjį prietaisą, tačiau jis jam buvo ne tik naujovė, kurios labai norėjo, ji sukėlė finansinių nepatogumų jo mamai. „Puikiai atsimenu, tai buvo „Siemens A35“, pirkau tuometinės akcijos metu, kai telefoną nusiperki už vieną litą, bet įsipareigoji mokėti 3 metus, kiekvieną mėnesį, po 70 litų. Mokėjo mama, o kai atėjo 400 litų sąskaita, tada kortelė iš manęs buvo atimta ir nupirkta ta, kurią reikia papildyti. Tai viskas nuo to ir prasidėjo“, – prisiminimais dalinosi O. Gasanovas.

Šiandien dar aktyviau naudodamasis mobiliuoju telefonu Orijus nusprendė paskambinti radijo stoties „ZIP FM“ programų direktorei Ievai Kakariekaitei ir papasakoti, kokią ekrano nuotrauką jis gavo ir pasiteirauti ką daryti su jos turiniu. „Labas, Ieva, norėjau paklausti, ar ką nors apie tai žinai… Gali kalbėti, viena tu?“ – pokalbį pradėjo Orijus.

„Gavau screenshot, kaip Timūras Augucevičius susirašinėja „Tinder“ programėlėje su kažkokia jauna mergina, o ir susirašinėjimas labai „pošlas“, tai net nežinau, ar tu su juo pasikalbėk, ar jo žmonai pasakyk“, – laidoje „Duok paskambint“ šį trečiadienio vakarą kalbės O. Gasanovas.

Nors tai tebuvo pokštas užduotyje „Telefoniniai sukčiai“ 2TV laidoje „Duok paskambinti“, kurią ir veda pats Timūras, tačiau Orijus bekalbėdamas su Ieva sulaukė netikėtos reakcijos. „Na, žmonai gal ne… Čia gal ne mūsų reikalas. Bet atsiųsk man tą nuotrauką, aš su juo pasikalbėsiu, nes buvo tokių niuansų, kad mes visi jau manėm, jog ten „saulelė vakarop“, – atskleidė I. Kakariekaitė.

Šį trečiadienio vakarą, 22 val., 2TV laidoje „Duok paskambint“ galėsite pamatyti ne vieną netikėtą staigmeną, kurios nenumatė nei laidos vedėjas Timūras, nei laidos svečias Orijus Gasanovas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: