Kviečia į kamerinės muzikos koncertą

Panevėžio miesto dailės galerija maloniai kviečia į kamerinės muzikos koncertą „Pourquoi me reveiller?..“ („Kam žadini mane?..“), kuris vyks kovo 8 d. (sekmadienį) 16 val. Virtuozines operų transkripcijas fleitai ir fortepijonui atliks Justinas Mačys (fleita) ir Paulius Matuzas (fortepijonas).

Koncerte skambės žymiausių pasaulio operų „Karmen“, „Rigoletas”, „Norma“ arijų interpretacijos, kamerinė muzika fleitai ir fortepijonui. Klausytojai išgirs Giulio Briccialdi, Antonino Dvorzako, Pablo Sarasete, Paul Taffanell ir kitų kompozitorių kūrinius.

J. Mačys ir P. Matuzas – jauni talentingi atlikėjai, stebinantys energingu virtuoziškumu, gebėjimu originaliai traktuoti muzikos klasiką ir pelnę ne vieną svarbų apdovanojimą. Abiejų muzikantų kūrybinio kelio pradžia yra susijusi su Panevėžiu.

Fleitininkas J. Mačys (g. 1984 m.) yra baigęs Panevėžio vaikų muzikos mokyklą. 2009 metais Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje jis įgijo magistro laipsnį. 2009 – 2010 metais atlikėjas stažavosi Prancūzijoje, Liono Nacionalinėje muzikos ir šokio konservatorijoje. Kaip solistas ir įvairių kamerinių ansamblių dalyvis J. Mačys aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje. 2010 m. kartu su kamerinės muzikos ansambliu „Musica Humana“ muzikantas išleido kompaktinę plokštelę „Raktažodis – Keyword“.

Panevėžietis pianistas P. Matuzas (g. 1991) yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantas. 2009 m. jaunasis atlikėjas koncertavo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru Vilniaus kongresų rūmuose. 2010 m. Respublikiniame B.Dvariono pianistų ir styginių konkurse jis tapo laureatu, 2012 m. pelnė 1-ąją premiją konkurse „XXI amžiaus menas Klaipėdoje“. Pianistas aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje.
Koncerto bilieto kaina: 1,16 Eur (4 Lt)
Panevėžio miesto dailės galerija

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: