Kviečia Siauruku vykti į Božolė šventę Troškūnų vienuolyno požemiuose

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ lapkričio 18 ir 19 d. kviečia teatralizuota kelione Siauruku vykti į Prancūzijos Božolė regioną ir klasikiniu šventės šūkiu „Le Beaujolais Noveau est arrive“ pasitikti šių metų derliaus, intensyvios granatų spalvos vyno.

Božolė (pranc. Beaujolais, arp. Biôjolês) – vyndarystės regionas Prancūzijoje, į šiaurę nuo Liono, apimantis Ronos departamento šiaurę ir Sonos ir Luaros departamento pietus. Regiono pavadinimas kilęs iš istorinės jo sostinės, Beaujeu (Božo), pavadinimo. Božolė regionas priskiriamas Burgundijos vyndarystės regionui. Nors Božolė regionas turi gilias vyndarystės tradicijas, XX a. pabaigoje jis tapo geriausiai žinomas vyno vartotojams dėl itin populiaraus Beaujolais nouveau (jauno božolė vyno).

„Šiais metais į Božolė šventę keliausime net dvi dienas – iš Anykščių ir Panevėžio siaurojo geležinkelio stočių.  Pati šventė vyks Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčios ir vienuolyno ansamblyje, kur visų keliautojų lauks dviejų rūšių jauno vyno degustacija, užkandžiai bei koncertinė programa“, – sakė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius dr. Darius Liutikas.

Kelionė siauruku į Troškūnus lapkričio 18 d. 18 val. vyks iš Anykščių siaurojo geležinkelio stoties, o lapkričio 19 d. 16 val. – iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties.

„Jauną vyną ragausime prancūzišku ritmu skambant „gyvai muzikai“ ir mėgausimės subtiliais prancūziškais užkandžiais bei karštu patiekalu, kuriuo vaišins restoranas „Vasaris“, – sakė renginio organizatorė Martyna Lukoševičienė.

Daugiau informacijos bei elektroninius bilietus galima įsigyti interneto svetainėje www.siaurukas.eu. Renginiai bus filmuojami, fotografuojami ir viešinami.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: