Organizatorių nuotr.

Kviečia vaikų ir jaunimo koncertas „Švęskim Kalėdas kartu!“

Gruodžio 10 d. 12 val. panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami į Panevėžio kultūros centrą, kuriame vyks kalėdinis vaikų ir jaunimo koncertas „Švęskim Kalėdas kartu!“.

„Tai šventinis vaikų ir jaunimo koncertas, kuriuo jie sveikins draugus, artimuosius ir savo bendraminčius su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Jame savo meninius gebėjimus demonstruos jaunieji Panevėžio miesto talentai. Labai kviečiame ateiti ir pasimėgauti koncertu“, – sakė Panevėžio kultūros centro direktorė Judita Kačinskaitė.

Renginio metu klausysimės dainų, atlikėjų koncertų, matysime tautinius ir šiuolaikinius šokius, klausysimės kanklių ir net skrabalų muzikos. Pasak organizatorės Nijolės Kubiliūnienės, koncerte dalyvaus virš 250 atlikėjų. Kalėdines dainas atliks jaunieji solistai, vaikų ir jaunimo kolektyvai, instrumentinės grupės, šokius demonstruos jaunimo kolektyvai iš Panevėžio kultūros centro, miesto gimnazijų, progimnazijų, muzikos mokyklos ir miesto šokio studijų. Renginį ves Kalėdų Senelis ir paslaptingoji Snieguolė.

Šventiniame koncerte ,,Švęskim Kalėdas kartu“ dalyvaus VŠĮ Modernaus Dainavimo studijos solistės Ula Butkutė, Dovilė Ledzinskaitė, Dovilė Kisieliūtė, Liusija Žilytė ir Korilė Čekatauskaitė (vadovas Gendrius Jakubėnas), sporto ir šokių studija ,,Eldorado“ (vadovė Rasa Simutienė), Panevėžio muzikos mokyklos ir ,,Vilties“ progimnazijos Pop choras ir pop grupė ,,Hope“ (mokytoja Irina Gustienė), Panevėžio kultūros centro vaikų ir jaunimo šokių ansamblis ,,Grandinėlė“ (vadovė Zita Rimkuvienė), Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinės mokyklos šiuolaikinių šokių grupė ,,Venera“ (vadovė Rasutė Ragelienė), Šokio ir kūrybos/Erdvė kolektyvas (vadovė Rūta Gruzdė), šokių studija ,,Tavo fortūna“ (vadovai Inga Slivkienė ir Dovydas Slivka), Panevėžio rajono Naujamiesčio muzikos mokyklos akordeonistų ansamblis (mokytoja Janina Vaitkevičienė), Panevėžio miesto vaikų folkloro ansamblio ,,Sierčikai“ armonikierius Martynas Pšibišauskas (vadovas Vidas Klišys), sportinių šokių kolektyvas „So Dance“ (vadovė Sonata Pekeliūnienė), Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos šokių kolektyvo ,,Kanapėlė“ jaunių šokių grupė (vadovė Kristina Nainienė), Panevėžio muzikos mokyklos Kanklių ir vokalinis ansamblis (kanklių mokytoja Jolanta Klišienė ir vokalo mokytoja Irina Gustienė) ir Skrabalų muzikos mokyklos atlikėja Rugilė Pšibišauskaitė (mokytojas Vidas Klišys).

Panevėžio kultūros centras kviečia panevėžiečius ir miesto svečius, vaikus ir jų tėvelius bei senelius apsilankyti adventiniame kalėdiniame vaikų ir jaunimo koncerte „Švęskim Kalėdas kartu!“. Renginys nemokamas.

Panevėžio Kultūros centro informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: