Laidoje „Užkulisiai su Indre Valantinaite“ – pasakojimai apie išskirtines asmenybes

Poetė Indrė Valantinaitė kviečia geriau pažinti kuriančių ir neeilinių asmenybių pasaulius. Savaitgalį interneto televizijoje „Penki TV“ pasirodė naujas kūrybiško gyvenimo būdo žurnalas „Užkulisiai su Indre Valantinaite“. Anksčiau spektaklių premjeras, parodas, koncertus ir kitus kultūros renginius pristatydavusi „Kultūra per „Penki TV“ virto nauju projektu. Laidos autorė ir vedėja bei ilgametis montažo režisierius Artūras Tomelaitis nuo šiol kvies į nuoširdžius susitikimus su kuriančiais ir įkvepiančiais žmonėmis.

„Kurdami šį projektą, stengiamės patekti į kūrybiškiausių šalies asmenybių vidinių užkulisių pasaulį. Norisi atskleisti kuo daugiau ir kiek kitaip, žodžiais ir vaizdais tapant kuriančių ir tuo gražių žmonių pasaulius“, – dukart per mėnesį pasirodysiančios laidos idėją pristato I. Valantinaitė.

Pirmoje laidoje – Andriaus Mamontovo pokalbis apie ribą tarp kūrybos ir asmeninio gyvenimo. Artimiausiuose planuose – susitikimai su tapytoju Vladu Mackevičiumi, operos soliste Asmik Grigorian, grupės „Skylė“ nariais Aiste Smilgevičiūte ir Roku Radzevičiumi, pokalbis su filosofu Leonidu Donskiu, viešnagė pianistės Mūzos Rubackytės namuose Paryžiuje ir kt.

Laidą „Užkulisiai su Indre Valantinaite“ žiūrėkite „Penki TV“ eteryje, svetainėje www.penki.lt, „YouTube“ kanalu.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: