Laidų vedėja Dalia Belickaitė: po operacijos – tiesiai į filmavimo aikštelę

Krepšininkės karjerą pabaigusi dėl patirtų traumų, o dabar televizijos laidų vedėja Dalia Belickaitė sunkiai tvardo ašaras ir dabar. „Čia jau ketvirta mano operacija. Daug kas klausia, ar šįkart lengviau viską ištverti, juk jau viską žinai, esi išgyvenusi. Bet iš tikrųjų, kuo toliau, tuo sunkiau. Labai sunku psichologiškai. Gal tik tas yra lengviau, kad žinai, jog ne krepšinio karjera ant plauko kabo. Bet, kai žinai, koks sunkus etapas tavęs laukia, tai bet kokiu atveju sunku susitaikyti. Net pati juokiausi ir stebėjausi, kaip man pavyko taip į viską pozityviai šį kartą žiūrėti po operacijos, matyt nuskausminamieji prisidėjo. Atrodo jau nebežaidi krepšinio, o vis tiek tokie dalykai nutinka“, – sunkiai žodžius renka 2TV laidų vedėja D. Belickaitė

Nepraėjus nei savaitei, Dalia, nors ir su ramentais, nieko nelaukė ir iškart kibo į darbus: „Dar prieš operaciją su komanda buvome nutarę, kad iškart pradėsiu filmuotis ir nieko nestabdysime. Kaip tik buvo geras laikas, nes po operacijos turėjau keturias dienas atsigauti. Žinojau, kad pirmomis dienomis bus dideli skausmai, žinojau, kad bus sunku, bet gulėti ir kęsti skausmą sunkiau, nei nukreipti mintis ir dirbti. O praėjus pirmoms dienoms skausmas šiek tiek atslūgo, o didelis noras greičiau išlįsti iš namų ir vėl vesti laidą mane labai džiugino, jau net pasiilgau veiksmo ir komandos, todėl filmavimas praktiškai mane išgelbėjo“, – pasakoja Dalia.

Kaip teigia pati Dalia, laidų vedimas naujajame 2TV kanale jai ne tik darbas, bet ir puikus laikas su kolegomis, kurie per trumpą laiką tapo draugais. „Aš visada sakiau ir tik dar kartą pasikartosiu, kad labai džiaugiuosi, kad pakliuvau į tokią komandą. Dirbti su šiais žmonėmis nerealu, nes jie tapo ne tik kolegomis, bet ir draugais. Atrodo, susitinkame dirbti, o pradedame pliurpti apie savus reikalus ir būna net sunku sustoti. O po operacijos visi, kaip šeima, mane prižiūrėjo. Klausinėjo, ar neskauda, ar patogiai sėdžiu. Timūras išvis su desertais atėjo, matyt, nori mane maitinti tiek, kad ekrane pradėčiau blogai atrodyti“, – juokauja 2TV vedėja Dalia.

Geriausi hitai ir naujausia pasaulinio lygio muzika – kiekvieną dieną tik per 2TV!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: