Laisvės frakcija. Olgos Posaškovos nuotr.

Laisvės frakcija ragina leisti smulkiajam verslui pradėti dirbti

Šiandien Vyriausybei atidėjus klausimą dėl grožio salonų ir ne maisto prekių parduotuvių atidarymo Laisvės frakcija ragina išgirsti smulkaus verslo lūkesčius ir labiau pasitikėti visuomenės sąmoningumu.

„Suprantame situacijos rimtumą ir girdime ekspertų argumentus. Tačiau taip pat manome, kad Lietuvos verslai yra pasiruošę saugiam darbui. Jau metus gyvename pandemijos sąlygomis –visuomenė išmoko elgtis atsakingai, o verslai turėjo pakankamai laiko prisitaikyti prie pakitusių aplinkybių ir užtikrinti saugumo reikalavimus darbo vietose. Tai, kad net šiuo metu galime įsigyti kavos išsinešimui ar atsiimti užsakytas prekes nesukeldami didelės grėsmės, rodo verslų tinkamą pasiruošimą“, – Laisvės frakcijos poziciją komentuoja seniūnė Ieva Pakarklytė.

Laisvės frakcijos narė, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė spaudos konferencijoje teigė, kad nesutinka su ekspertų rekomendacijomis dėl karantino ribojimų ir teigia, kad dabartinė epidemiologinė situacija leidžia pradėti grožio salonų ir ne maisto prekių parduotuvių veiklą.

Sprendimą leisti veikti grožio salonams ir ne maisto prekių parduotuvėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko pusės Vyriausybė, ruošiasi svarstyti kitą savaitę. Pirmadienį Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijoje tikimasi patvirtinti atnaujintą karantino laisvinimo planą.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: