Organizatorių nuotr.

Legendinė grupė AKTORIŲ TRIO sugrįžta Kalėdoms

Neįtikėtina, tačiau jie renkasi ir vėl. Ketvirtą kartą. Gal kiek pasikeitę, šiek tiek metais apėję, tačiau išsaugoję sielų giminystę ir pagarbą bendroms vertybėms –  muzikai ir poezijai. Kostas Smoriginas, Olegas Ditkovskis ir Saulius Bareikis – šios pavardės auksinėmis raidėmis įrašytos į Lietuvos muzikos istoriją, o „Aktorių trio“ fenomenui iki šiol nėra lygių.

Šių metų gruodžio mėnesį žinomi kūrėjai nutarė pradžiuginti savo gerbėjus ir surengti koncertą gruodžio 14 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose.

Nostalgiškų, laiko patikrintų autorinių dainų koncerte dainuojantiems aktoriams pritars kompozitorius, pianistas, dainų aranžuotojas Audrius Balsys. Daug metų lauktas susitikimas su legendine grupe suteiks virpesio kiekvieno klausytojo širdžiai tikru, nuoširdžiu, žadinančiu gyvenimui garsu.

1995 m. susibūręs kolektyvas žaibiškai tapo populiarus. Anšlaginiai koncertai, dideliais tiražais parduodami albumai, gastrolės užsienyje, skambesio ir grojimo manieros savitumas – visa tai paskatino visuotinį susidomėjimą autorine / aktorine daina ir pagrįstai leidžia vadinti grupe legendiniu reiškiniu. Nors būta ilgesnių ir trumpesnių kūrybinių pertraukų, kaip teigia patys menininkai, „Aktorių trio“ fenomenas visada slypėjo gerame tekste ir geroje muzikoje, o visos jų dainos yra atviravimai ir išpažintys.

Kalėdoms atgimstanti grupė žada gerbėjams sukelti šventę širdyse ir pakrauti šviesiomis emocijomis.

Į „Aktorių trio“ koncertus kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/aktoriu-trio-vel-kartu-kaledo-m-s/7008/12164


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: