Legendinis ukrainiečių serialas „Tautos tarnas“ su V. Zelenskiu priešakyje – jau šiandien

Visas pasaulis jau beveik mėnesį Ukrainos prezidentą Volodymyrą Zelenskį laiko populiariausiu žmogumi, ryškiausiu lyderiu ir tuo, kuris įkvepia ne tik savo šalį, bet ir visą pasaulį. Daugelis ėmė domėtis jo asmenybe, o išgirdę, kad jis – aktorius, suklūsta dar labiau. Nuo šiandien tuo įsitikinti galės ir visi TV3 televizijos žiūrovai, kurie seriale „Tautos tarnas“ išvys ir kitą šiandienos herojaus V. Zelenskio pusę.

Serialą „Tautos tarnas“ daugelis laiko pranašišku, mat jei 2015 m. tik vaidino, 2019 m. V. Zelenskis Ukrainos prezidentu tapo iš tiesų. Palyginimų tarp V. Zelenskio įkūnijamo veikėjo ir tikrojo šiandienos prezidento neišvengs ir tie, kurie jau šį vakarą įsijungs pirmąją serialo seriją. Ir nors V. Zelenskiui atėjus į valdžią daugelis abejojo, ar aktorius tikrai gali būti prezidentu, didvyriškas ir herojiškas V. Zelenskis įrodė, kad jo, kaip aktoriaus patirtis, pasitarnauja ir dabar, bendraujant su likusio pasaulio vadovais, kovojant su propaganda ir visais įmanomais būdais skleidžiant tikrąją informaciją apie tai, ką Rusija Ukrainoje daro iš tiesų.

Seriale V. Zelenskis – paprastas istorijos mokytojas Vasilijus. Jis – nepatenkintas pilietis, nusivylęs esama Ukrainos politine situacija ir šalyje klestinčia korupcija bei cinizmu. Artėjant prezidentiniams rinkimams, mokytojas praranda kantrybę ir pamokos metu mokiniams atvirai išsako savo požiūrį ir norus, susijusius su Ukraina. Vienas mokinys slapta visą šį audringą monologą nufilmuoja ir patalpina internete – netrukus vaizdo įrašas pasklinda it virusas…

Ir nors mokyklos vadovybė į tai žvelgia kritiškai, Vasilijus netrukus laimi žmonių širdis, jų pasitikėjimą ir tampa tikra interneto sensacija. Negana to, su mokytojo išsakytomis mintimis sutinka ir mokyklos, kurioje jis dirba, mokiniai ir jų tėvai – netrukus šie netgi ima organizuoti jam rinkiminę kampaniją. V. Zelenskio įkūnijamas Vasilijus negali patikėti tuo, kas įvyksta – jis nugali rinkimus ir tampa Ukrainos prezidentu, o šalies likimas atsiduria jo rankose.

Paprasto mokytojo gyvenimas pasikeičia kone per naktį, o naujas gyvenimo būdas ir su tuo atėjusios privilegijos kelia didžiausią nuostabą. Nuo šiol paprastas pilietis Vasilijus turės savo darbuotojų komandą – stilistą, psichologą, asmeninį motyvatorių ir net savo dublerį, kuris bus pasiruošęs jį pakeisti įvairiuose renginiuose ar ceremonijose. Tačiau nepaisant visų šių nesuvokiamų pokyčių, Vasilijus išlieka paprastu žmogumi – jis ir toliau gyvena su tėvais, o į darbą važinėja ne prabangiais automobiliais, o tiesiog dviračiu.

O štai iškilminga Vasilijaus inauguracijos kalba, kurioje jis prižada dirbti ir stengtis dėl šalies, ne tik užtikrina žmonių pasitikėjimą, bet ir šių dienų kontekste primena paties V. Zelenskio patriotizmą bei viltį, kurios nuo karo kenčiantiems tautiečiams jis įkvepia kasdien. Kaip ir seriale, dabartinis šalies vadovas susitapatina su piliečiais, išlieka paprastu žmogumi, bet kartu rodo ir tikro, įkvepiančio kovotojo pavyzdį.

Įgavęs dar didesnę prasmę, negu galėjo tikėtis kūrėjai, serialas „Tautos tarnas“ sudomins visus – įtrauks neeiliniu siužetu bei su šiandienos herojumi V. Zelenskiu padės susipažinti iš dar arčiau.

Serialo „Tautos tarnas“ premjera jau šiandien – 20.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: