Leidimai pramoginiams įrenginiams – ir konkurso būdu

Panevėžio miesto savivaldybės taryba patvirtino leidimų teikti paslaugas pramoginiais įrenginiais išdavimo tvarką. Pagal ją prieš pradėdamas montavimo darbus pramoginio įrenginio savininkas turės gauti Savivaldybės leidimą teikti paslaugas.

Šiuo metu Savivaldybė yra gavusi kelių įmonių prašymus „Ekrano“ mariose teikti vandenlenčių paslaugas. Todėl naujojoje tvarkoje numatytas leidimų išdavimas ir konkurso būdu.

Ne konkurso būdu – pageidaujantiems teikti paslaugas renginių metu ir privačiame ar iš valstybės nuomojamame, kitais pagrindais naudojamame žemės sklype.

Konkurso būdu – norintiems teikti paslaugas pramoginiais įrenginiais (aikštėse, skveruose, parkuose, miškuose, paplūdimiuose, poilsio aikštelėse, vandens telkiniuose ar prie jų bei kt. viešosiose vietose) ne renginių metu. Planuojama, kad tokiu atveju laimėtoju būtų pripažįstamas tas, kas skirs didesnę finansinę paramą miesto socialinės infrastruktūros plėtrai.

Šiuo metu Savivaldybė su Nacionaline žemės tarnyba aiškinasi, kaip mieste būtų galima sudaryti galimybę verslininkams teikti vandenlenčių ar kitas paslaugas valstybinėje žemėje (ne renginių metu).

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: