Liberalai paminėjo įstojimo į ES dieną

„Liberalai oro negadina” jau tradiciniu tampantis liberalų žygis dviračiais, skirtas paminėti įstojimo į ES dieną ir raginantis atkreipti visuomenės ir valdžios dėmesį į dviarčių takų infrastruktūrą Panevėžio mieste bei rajone, dviratininkų važiavimo kultūrą bei į tai, kad ši transporto priemonė kompaktiškame ir žaliame Panevėžio mieste ir rajone turėtų būti ypatingai patraukli ir skatinama.

Šiemet rajono ir miesto liberalai savo tiklu pasirinko maršrutą, kuris vedė vaizdingu gamtos maršrutu Nevėžio pakrante link Berčiūnų.

Keliaudami džiaugėmės puikiu pavasariniu oru, o naujai nutiestas dviračių takas miesto parko teritorijoje visiems, lyg susitarus, kėlė natūralų klausimą – kada gi miestas turės tiek pinigų, kad šitaip atrodytų visi dviračių takai? Kada projektuojant ar remontuojant gatves bus išvengta anekdotinių situacijų, kai dviračių takas dingsta, pakimba ore ar „atsiremia” į gatvės tvorelę (Vasario ir Tulpių g. sankryža), kada nuolydis nuo šaligatvio bortelio bus ne dėmesingo žmogaus padėtas akmuo, o vaikų vežimėliams, dviračiams, neįgaliesiems pritaikytas nuvažiavimas? Kada šalia dviračių takų atsiras suoliukai poilsiui ir šiukšliadėžės šalia jų ar viešieji tualetai?

Nelaukdami malonių iš valdžios, nusprendėme, kad kai kuriuos darbus galime atlikti patys. Vaizdingoje vietoje netoli Nevėžio, prie beržo, nusprendėme pastatyti poilsiui skirtą suolelį.

Leidimas jo statybai buvo gautas be didesnių biurokratinių trikdžių, todėl artimiausiu metu liberalai dar kartą keliaus dviračiais. Ir šįkart su kitu tikslu. Kad minantys pedalus turėtų kur prisėsti ir pailsėti.
Daiva Juodelienė

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: