„Lietkabelio“ krepšininkų sveikata rūpintis padės „Medicina practica“ laboratorija

Aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje rungtyniaujantis Panevėžio krepšinio klubas „Lietkabelis“ bendradarbiaus su medicininių tyrimų laboratorijų tinklu „Medicina practica“.

Modernumu ir kokybe pasižyminčioje laboratorijoje krepšininkams bus reguliariai atliekami tyrimai: bendrasis kraujo, mikroelementų, vitaminų ir kitų organizmo medžiagų apykaitos rodiklių. Tai padės komandos gydytojui laiku įvertinti klubo sportininkų sveikatos būklę, kuri labai svarbi siekiant aukštų rezultatų.

„Sportas ir sveikata – neatsiejami dalykai. Mūsų klubas siekia sudaryti aukščiausio lygio sąlygas savo žaidėjams. Todėl neatsitiktinai pasirašėme sutartį su „Medicina practica“ laboratorija, kuri yra savo srities lyderė Lietuvoje ir yra sukaupusi nemažai patirties dirbant su profesionaliais sportininkais“, – sakė „Lietkabelio“ krepšinio klubo direktorius Mantas Ignatavičius.

„Medicina practica“ laboratorijos, kurios pagrindinė buveinė yra Vilniuje, tinklas Lietuvoje jungia beveik 20 padalinių. Čia atliekama apie 200 skirtingų kraujo ir šlapimo tyrimų. Patyrusiems specialistams maksimaliai tikslų tyrimo atsakymą leidžia gauti naudojami vienos iš pirmaujančių pasaulyje kompanijos „Roche“ analizatoriai bei pažangios tyrimų metodikos.

„Stengsimės efektyviai padėti, kad komandoje žaistų sveiki ir energingi žaidėjai, o susirgus – greitai ir tiksliai nustatyti negalavimo priežastį. Esame pasirengę kartu kovoti už stipresnę „Lietkabelio“ komandą“, – pažymėjo „Medicina practica“ laboratorijos vadovas gydytojas Svajūnas Barakauskas.

Šiuo metu „Lietkabelio“ komanda demonstruoja gerus rezultatus. Lietuvos krepšinio lygos turnyrinėje lentelėje klubas palaipsniui kopia aukštyn. Šiame sezone LKL tikslas – užimti ne mažesnę kaip 6 vietą, o Baltijos krepšinio lygoje – kovoti dėl čempionų titulo.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: