„Lietkabelis“ ir „Neptūnas“ sužaidė virtualias rungtynes

Viso pasaulio sportą sukausčius sąstingiui, sporto organizacijos vis aktyviau atsigręžia į elektroninį sportą – pirmuosius didelius žingsnius į virtualią krepšinio erdvę deda ir Lietuvos krepšinio klubai.

Ketvirtadienio vakarą santykius „NBA 2K“ vaizdo žaidimo platformoje aiškinosi Klaipėdos „Neptūno“ ir Panevėžio „Lietkabelio“ esporto komandos.

Komandos sužaidė du draugiškus susitikimus, o pergales abu kartus iškovojo klaipėdiečiai: „Neptūnas“ pirmąjį mačą laimėjo per pratęsimą 65:57, o antrajame triumfavo gerokai užtikrinčiau – 58:40. Parodomąsias rungtynes organizavo esporto agentūra „GRIND Esports“.

„Prieš „Neptūno“ žaidėjus esame žaidę jau ne vieną kartą, vieni kitus gerai pažįstame. Mačo metu mūsų komandoje jautėsi susikaustymas, o varžovai tuo gerai pasinaudojo ir sužaidė puikiai“, – po mačo sakė „Lietkabelio“ kapitonas Donatas Pocius.

„Džiugu, kad rungtynes gyvai stebėjo apie 400 žiūrovų, o vėliau peržiūrų skaičius pasiekė ir kelis tūkstančius. Tai yra labai nebloga pradžia. Labai laukiame „GRIND Esport“ lygos pradžios, kuomet prasidės tikrosios kovos“, – pridūrė D.Pocius.

Jau greitai tokių akistatų bus galima išvysti gerokai dažniau. „GRIND Esports“ deda pamatus esporto plėtrai Lietuvoje bei bendradarbiaujant su dideliu būriu šalies krepšinio klubų organizuoja oficialų čempionatą.

„Džiaugiamės, kad „Neptūnas“ ir „Lietkabelis“ greitai sureagavo į esamą pasaulinę situaciją ir prisijungė prie esporto plėtojimo. Šios rungtynės parodė, kad esportas yra viena iš kylančių pramogų industrijos sričių ir puikus komunikacijos kanalas jau dabar“, – sakė „GRIND Esports“ vykdantysis vadovas Simonas Radzevičius.

„Tikimės, kad ir kiti profesionalūs sporto klubai įsilies į šį skaitmeninį sportą ir pasibaigus viruso pandemijai turės puikią alternatyvą vaizdo žaidimų industrijoje“, – pridūrė S.Radzevičius.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: