Kklietkabelis.lt nuotr.

„Lietkabelis” išvykoje nugalėjo „Neptūną“

Užtikrintą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/2) ekipa, kuri vakar išvykoje 81:53 (25:16, 22:15, 19:5, 15:17) nugalėjo Klaipėdos „Neptūno“ (1/2) komandą.

Puiki pradžia „Lietkabeliui“ leido atitrūkti sužaidus vos 2 minutes – 11:2. Netrukus skirtumas tarp komandų pirmą kartą tapo dviženklis – 17:7. Kiek vėliau „Neptūnas“ pabudo po šalto dušo ir po spurto 9:0 priartėjo – 16:20. Iki kėlinio pabaigos svečiai vėl padidino atotrūkį – 25:16. Antrąjį ketvirtį „Lietkabelis“ pradėjo spurtu 9:2 ir dar labiau pabėgo nuo persekiotojų – 34:18. Situacija nepasikeitė ir sužaidus pusę mačo – 47:31.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ neketino mažinti apsukų. Priešingai, sužaidus 5 minutes skirtumas perkopė 20 taškų ribą – 54:33. Tuo viskas nesibaigė, nes 28-ąją minutę varžovus LKL bronzos medalių laimėtojai triuškino jau 30 taškų – 64:34. Toks skirtumas išliko ir sužaidus tris kėlinius – 66:36.

Paskutiniajame ketvirtyje sužaidus 2 minutes Deividas Gailius gavo technine pražangas iš eilės, todėl buvo išvarytas iš aikštės. Per likusį laiką niekas nepasikeitė ir panevėžiečiai antrą kartą šiame sezone nugalėjo „Neptūną“.

„Neptūnas“: Deividas Gailius 12, Matas Jogėla (8 atk. kam.), Benas Griciūnas 8 (8 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 12 (7/7 baudos metimai), Gediminas Orelikas 9, Nikola Radičevičius (2/4 tritaškiai), Gabrielius Maldūnas, Dovydas Giedraitis ir Kristupas Žemaitis (6 atk. kam., 4 rez. perd.) po 8.