„Lietkabelis“ turi naują šokėjų vadovę

Panevėžio „Lietkabelio“ klubo palaikymo šokėjos turi naują vadovę. Ja tapo Indrė Šukė.

I.Šukė yra „Šokių oazės“ studijos vadovė ir choreografė.

– Esat patyrus savo srities specialistė, bet būti krepšinio šokėjų vadove naujas etapas jūsų karjeroje. Kokius ypatumus įžvelgiate, kalbant apie šokius krepšinio aikštelėje?

– Taip, tai visiškai nauja mano šokių karjeroje, ligi šiol dirbau tik su sceniniais šokiais. Kol nesusidūriau su šokiais krepšinio aikštelėje, maniau, kad tai lengvas minutės pastrikinėjimas, tačiau kiekvienas minutinis šokis, reikalauja daugybės repeticijų ir stipraus mergaičių fizinio pasiruošimo. Pagrindinis krepšinio aikštelių šokių principas – įvairių šokių elementų derinimas, o tikslas – ne tik puikiai dėlioti kojas ir tobulai atlikti gimnastikos elementus, bet ir „uždegti“ publiką.

– Kokios merginos turi šansą patekti į Jūsų šokėjų komandą? Ar atrenkate tik profesionalias šokėjas, o gal atrankose gali dalyvauti visos?

– Atrankoje gali dalyvauti visos merginos, trokštančios šokti. Žinoma, fiziniai duomenys taip pat yra labai svarbūs, tačiau jei bus didelis noras, viską galima pasiekti sunkiu darbu ir be išankstinio pasirengimo.

– Ar galioja kažkokie figūros, išvaizdos standartai?

– Merginos aikštelėje turi atrodyti estetiškai ir jaustis patogiai, vilkint šokėjų aprangas, todėl turi būti sportiškos, žavios ir pasitikinčios savimi. Atrankų metu daugiau dėmesį kreipsime į lankstumą, žinias apie krepšinį, juk merginos privalo žinoti, kam šoks ir kokiai komandai atstovaus.

Visą informaciją apie registraciją rasite paspaudę ČIA.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: