Lietuviškame muzikiniame kanale 2TV startuoja išskirtinė rubrika, kuri žada nustebinti

Daugiau nei prieš metus LNK kanalų grupė pristatė muzikinį kanalą 2TV, kuriame muzikantai ir muzikos gerbėjai gali jaustis tarsi antruose namuose. Gerą atmosferą kanale sukuria jo vedėjai Dalia Belickaitė, Timūras Augucevičius ir Marija Silickaja-Šmatavičienė. Intriguojančios pramoginės laidos, naujausi pasaulinio lygio vaizdo klipai, naujienos pramogų pasaulyje ir daugelis kitų nuotaiką keliančių projektų – štai ką įsijungę 2TV kanalą gali rasti žiūrovai.

Tačiau kas labiausiai užkaitina vakarėlį, jei ne tautiečių muzika? Jau nuo dabar, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį nuo 22 valandos iki pat vidurnakčio garsios ir linksmos muzikos fanus linksmins rubrika „2LT“, kurioje išgirsite pačias populiariausias, tik lietuvių kūrėjų dainas.

„Tai lietuviškas, muzikinis kanalas, kuriame turi būti kuo daugiau lietuviškos kūrybos, palaikymo ir skatinimo kurti Lietuvos atlikėjams. Todėl tikimės, kad ši naujoji rubrika suteiks begalinį norą mūsų šalies muzikantams kurti, nenuleisti rankų ir demonstruoti savo kūrybinius sprendimus vaizdo klipuose“, – teigė 2TV kanalo vedėja Marija Silickaja-Šmatavičienė

Apie naujieną kanale, detalių negailėjo ir už klipus atsakingas žmogus, kuris turbūt mintinai galėtų atsakyti, kokia kita daina gros kanale.

„Dar tada, kuomet 2TV buvo tik idėja, žinojome, kad jame lietuviška kūryba negali užimti tik mažos dalies eterio. Tiek iki kanalo starto, tiek kanalui startavus aktyviai bendraujame su visais: jau gerai žinomais, ir gal dar tik besiformuojančiais muzikos kūrėjais. Skatiname juos siųsti mums savo muzikinius klipus, nes lietuviška kūryba visada ras savo vietą mūsų kanale, o nuo šiol tos vietos atsiranda dar daugiau. Galiu pažadėti, kad 2LT rubrikoje žiūrovas išgirs ir dainas, kurių žodžius moka mintinai, ir kažką visiškai naujo bei negirdėto. Pažadu – nustebsit“, – pažadėjo kanalo muzikos redaktorius E. Širvinskas

Nuo šiol, kiekvieną penktadienį ir šeštadienį linksminkitės su geriausia lietuviška muzika, nuo 22 val., tik per 2TV. Lai savaitgalio vakarėlis prasideda triukšmingai!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: