Pixabay nuotr.

Lietuvoje per parą gaisruose žuvo trys žmonės

Pastarąją parą gaisruose žuvo trys žmonės, vienas žmogus buvo traumuotas. Vakar, sausio 25-ąją, 17.46 val., buvo gautas pranešimas apie gaisrą Vilniuje, Dūkštų gatvėje, 9 aukštų daugiabutyje. Dūmų kvapas jautėsi aštuntajame aukšte. Ugniagesiai, išlaužę vieno buto duris, lovoje rado apdegusį vyro kūną. Lovoje smilko patalynė, kambaryje buvo tiršta dūmų.

Pasak Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros skyriaus vyriausiojo specialisto Vytauto Paliuko, apsilankiusio gaisro vietoje, pirminiais duomenimis, gaisras galėjo kilti dėl neatsargaus elgesio ar neatsargaus rūkymo: „Gal žmogus numetė degantį degtuką ar užmigo su smilkstančia cigarete. Bute visur mėtėsi nuorūkos, degtukai, alkoholio buteliai. Kaimynai pasakojo, jog vyras tą dieną grįžo iš ligoninės, bet jau neblaivus. Jam ant rankos buvo uždėtas metalinis įtvaras. Bute vyras gyveno vienas, niekur nedirbo.“

Šiąnakt po vidurnakčio ugniagesiai, nuvykę gesinti gaisro į Tauragės rajono Lauksargių seniūnijos Šakių kaimą, gyvenamojo namo virtuvėje rado apdegusio vyro kūną. Gaisro metu apdegė virtuvės sienos ir lubos, sudegė namų apyvokos daiktai. Autonominio dūmų detektoriaus name nebuvo.

1.10 val. Švenčionių rajone, Švenčionėliuose, mediniame 4 butų daugiabutyje, degė vieno buto virtuvė ir namo stogas. Apmalšinę liepsnas, virtuvėje prie krosnies ugniagesiai rado smarkiai apdegusį moters kūną. Gaisro metu sudegė namo stogas, išdegė butas, apdegė šalia esančio buto virtuvė ir medinė perdanga.

Vėlai vakare, 23.04 val., pranešta apie gaisrą Tauragės rajone, Gaurės seniūnijoje, Baltrušaičių kaime. Dūmai veržėsi iš apleisto ūkinio pastato. Viduje rastas apdegęs sąmoningas vyras. Ugniagesiai jį išnešė ir perdavė greitosios pagalbos medikams, kurie jį nuvežė į ligoninę. Gaisro metu apdegė palėpės konstrukcijos ir šienas.

Dar vienas žmogus iš gaisro buvo išgelbėtas Klaipėdos rajone, Gargžduose. Vakar vidurdienį ūkiniame pastate įrengtame garaže degė automobilis „Volkswagen Caddy“. Tame pačiame pastate buvo įrengtos ir gyvenamosios patalpos, iš kurių ugniagesiai išvedė sunkiai vaikštantį žmogų. Jis nenukentėjo. Gaisro metu sudegė automobilis, aprūko garažo patalpos, apdegė viduje buvę įrankiai. Iš garažo ugniagesiai išnešė 2 propano dujų ir 2 angliarūgštės balionus.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento inf. 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: