Nuotr. Mika Savičiūtė

Lietuvoje viešėję italai žinomiems lietuviams pasakė, kas iš tiesų yra „Dolce Vita“

Daugelis yra girdėję italų taip mėgstamą frazę „Dolce Vita“, tačiau ne visi susimąsto, kas iš tiesų šiuolaikiniam žmogui yra tas itališkas „saldus gyvenimas“. Namų kvapų „Krispo“ įkūrėja ir vadovė Kristina Strolienė sukvietė lojalius klientus ir bičiulius susipažinti su naujausiomis vieno populiariausių italų namų kvapų prekių ženklo naujienomis ir iš arti pažinti, kas yra tas itališkas „saldus gyvenimas“.

Lietuvoje beveik savaitę  viešėję garsaus italų namų kvapų prekių ženklo atstovai Mariagrazia Diano ir Alessandro Corneglio aukštosios parfumerijos gerbėjams, tarp kurių buvo ir nemažai žinomų žmonių, pristatė naujausias namų kvapų tendencijas ir pasidalijo patarimais, kokie maži, bet tikri dalykai šiandien gali praturtinti mūsų kasdienybę ir paprastą gyvenimą paversti „Dolce Vita“.

„Krispo“ įkūrėja ir vadovė Kristina Strolienė sako, kad jai saldus gyvenimas – tai nišiniai, kraftiniai ir vienetiniai dalykai. „Labai mėgstu nišines, turistų dar neatrastas vietas, kokybiškus, mažuose ūkiuose užaugintus produktus, nišinės parfumerijos kvepalus. Man visada nuotaiką pakelia ir dieną praskaidrina ne tik geros kavos puodelis, vaikų šypsena, vyro bučinys, bet ir lašelis gerų kvepalų. Ko gero, menas gyventi pozityviai ir yra mano „Dolce Vita“.

Pasak italų „My Fragrances“ prekių ženklo vadovo, kviestiniams svečiams pristačiusio naujausią namų kvapų liniją „Dolce Vita“, istoriškai žvelgiant, „Dolce Vita“ – tai laikotarpis Italijoje po karo, kai šalis tik pradėjo atsigauti, o žmonės vėl po truputį ėmė mėgautis gyvenimu. Labai gerai šį laikotarpį atspindi režisieriaus Federico Fellinio filmas „Dolce Vita“ (1960 m.). „Jame atsiskleidžia tikrasis italų gebėjimas mėgautis mažais gyvenimo malonumais. O šiandien, praėjus daugiau nei šešiasdešimčiai metų, mums, italams, tai išliko kaip tam tikra gyvenimo filosofija, paremta lengvu atsipalaidavimu ir mėgavimusi gyvenimu, kuri apima ir holistinį požiūrį į savo kūną bei sielą, rūpinimąsi savo fizine ir emocine sveikata. Taip pat tai ir gebėjimas gyventi skoningai ir gražiai: valgyti skanų maistą, klausyti geros muzikos, gražiai rengtis ir, žinoma, naudoti tik aukščiausios kokybės parfumeriją“, – italų gyvenimo filosofiją atskleidė Alessandro Corneglio.

Paklaustas, kas jam asmeniškai yra tas saldus gyvenimas, jis tik šyptelėjo: „Kaip visiems tikriems šiuolaikiniams italams, šiandien man „Dolce Vita“ gali reikšti ir tokius paprastus, bet be galo malonius dalykus kaip puodelis geros itališkos kavos, pasivaikščiojimas pajūriu ar tiesiog lėkštė skanios pastos.“

Savo „Dolce Vita“ arba, kitaip sakant, mažais kasdieniais stebuklais pasidalijo ir uždarame, naujausių namų kvapų degustaciniame renginyje dalyvavę svečiai.

„Man „Dolce Vita“ – tai artimas žmogus šalia, sodrus bei unikalus šampanas ir – svarbiausia – jokio streso. „Dolce“ šiame kontekste man nėra saldu, tai reiškia prabangu, tikra ir kokybiška“, – sakė renginyje dalyvavęs, prabagų gyvenimo būdą mėgstantis ir vertinatis žinomas architektas Artūras Čižiūnas.

Šiuo metu Klaipėdoje gyvenanti Milisandra Radzevičienė sako, kad jai sąvoka „Dolce Vita“ pirmiausia asocijuojasi su pozityvumu. „Man tai – gyvenimas, kupinas teigiamų emocijų, tikrų draugų ir nepamirštamų akimirkų! Kupinas begalinės laimės, stiprios sveikatos, nuoširdžios meilės, didžiulės sėkmės, besipildančių svajonių, ir ramybės. Kai visa tai turi, tikrai gali sakyti, kad gyveni saldų, įstabų gyvenimą“, – sakė visada pozityviai nusiteikusi ir besišypsanti žinoma moteris.

Lietuvos kino ir teatro aktorė, aistringa kino gerbėja Aurelija Tamulytė, paklausta, kas jai yra „Dolce Vita“, prisiminė prancūzų kino filmo „Amelija iš Monmartro“ citatą: „Gyvenimas yra repeticija spektaklio, kuris niekada neįvyks.“ Todėl man „saldus gyvenimas“ pirmiausia yra laisvė būti savimi, laisvė kalbėti, ką noriu. Arba, esant žvarbai ir lyjant lietui, kaip šiandien, grįžti į šiltus, jaukius namus. Man tai taip gera, taip saldu. Man iš tiesų nereikia daug. Užtenka pasikvepinti riešą gerais kvepalais, išsitraukti namų kvapą, užsidegti žvakę ar smilkalą, pasileisti gerą filmą, nes esu kinomanė. O jei dar kas nors vakare paskambina ir pasako „Aš tave myliu“, gyvenimas iš tiesų tampa labai saldus“, – šypsojosi aktorė.

„Krispo“ namų kvapų įkūrėja ir vadovė K. Strolienė sako, kad kiekvienas turime pats atrasti savo gyvenimo mažuosius  malonumus, išmokti jais mėgautis ir praskaidrinti savo kasdienybę. „Vienam tai bus pasivaikščiojimas mišku, kitam – romantiškas vakaras kvepiančių žvakių šviesoje ar malonus kūno ritualas su gera kosmetika, trečiam – gal gerų kvepalų lašelis. Svarbiausia – žinoti, kad šventę galima susikurti ir pačiam.“


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: