LNK nuotr.

„Lietuvos balsas. Kartos“ projekte Benas Aleksandravičius negalėjo patikėti tuo, ką išvydo: „Tai yra netikėčiausias dalykas, nutikęs šiame projekte“

Šį sekmadienį projekte „Lietuvos balsas. Kartos“ įvyks paskutinė aklųjų perklausų laida. Didžiulis būrys talentingų balsų ir puikiai žinomų atlikėjų, susijungusių į  netikėtus duetus, trio ar grupes bandys užimti vos kelias likusias vietas mokytojų komandose. Tiesa, tik trijose iš jų liko vietų, nes Vaido Baumilos komanda jau suformuota.

Tarp projekto dalyvių savo sėkmę bandys ir didžiausią šoką mokytojams sukėlęs duetas – profesionalus operos solistas, keturiasdešimt penkerių Mindaugas ir trisdešimtmetis klasikinės muzikos profesionalas Osvaldas. Dar praėjusiame projekto sezone jie atskirai buvo vieni ryškiausių Monikos Liu komandos vyrų, savo humoru ir balsais drebinę arenų sienas.

„Sugrįžom su dviguba energija. Mindaugas pamatė, kad vyks kartų projektas ir iškart paskambino man ir pasiūlė dalyvauti kartu. Aš jo net numerio neturėjau, juk praeitame sezone buvome varžovai. Bet, kaip sakant, nuo meilės iki neapykantos ir atvirkščiai – tik vienas žingsnis, todėl štai mes ir čia abu kartu. Jokių nuoskaudų neturime“, –  juokiasi Osvaldas.

Šį kartą abu vyrai sako, jog projekto scenoje jaučiasi žymiai stipriau – abu ateina su tikslu išeiti iš jiems patogios komforto zonos.

„Nebesilaužysime, jei reikės keistis. Nebevaidinsim, kad mums kažkas nepatogu, nes tai jau vieną kartą patyrėme ir antrą kartą mums bus žymiai lengviau. Labai norėtume negrįžti į tą klasikinį žanrą ir pasilikti vien tik ten, o kažką keisti ir bandyti naujo“, – pasakoja grupės vyrai, didžiulę patirtį turintys klasikinės muzikos profesionalai.

Norą pasikeisti neatpažįstamai abu vyrai išpildė dar aklųjų perklausų scenoje, kuomet tiek įvaizdžiu, tiek pasirodymu pasistengė atskleisti visai kitą savo muzikinę ir asmenybių pusę. Toks jų sprendimas juos pamačiusį  Beną Aleksandravičių tiesiog pribloškė ir net privertė pašokti iš mokytojo kėdės.

„Man atrodo, kad tai yra žiauriausias sugrįžimas, koks tik gali būti. Tai yra netikėčiausias dalykas, nutikęs šitam projekte. Negaliu tiesiog patikėti šita tema. Vau. Įspūdinga“, – sunkiai žodžius rinko Benas Aleksandravičius.

„Nors manęs ir nebuvo praėjusiame sezone, bet jus abu aš puikiai žinau, ir jūs, Mindaugai, buvote tas, dėl kurio aš pati šokdavau nuo sofos žiūrėdama projektą. Tokių žmonių kaip jūs, atrodo, kad išvis nebėra. Ir dar galiu pastebėti, kad jūs labai pasikeitęs“, –  apie trisdešimt kilogramų numetusį Mindaugą kalbėjo Gabrielė Vilkickytė.

Ką tokio scenoje padarė šie du vyrai ir koks jų įvaizdis taip stipriai nustebino savo akimis patikėti negalėjusį Beną, pamatykite jau šį sekmadienį projekte „Lietuvos balsas. Kartos“, 19.30 val., per LNK.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: