Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti – šventinis TV šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“

Laisvė yra šventė, laisvė yra spalvos, šypsenos, dainos ir meilė savo šaliai.  Žiūrimiausia televizija TV3 šalies žmones kviečia susiburti džiaugsmingai šventei ir Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną švęsti su išskirtiniu, specialiai šiai progai ruošiamu televiziniu šou „Aš tikrai myliu  Lietuvą“, vasario 16 d. 19.30 val.

Pandemijos metu pripratome prie nurodymų, rekomendacijų, patarimų, todėl ir laukiant Valstybės atkūrimo šventės kyla klausimas „Kaip tokiu metu švęsti Vasario 16?“. TV3 televizija turi aiškų atsakymą – saugiai, linksmai ir įdomiai prie televizijos ekranų, stebint šventinį šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“.

„Laikomės nuomonės, kad visas šventes reikia švęsti – ir asmenines, ir sporto pergales ir Valstybės. Švęsdami įprasminame mūsų pasiekimus, užtvirtiname tai, kas svarbiausia, dalinamės džiaugsmu ir geromis emocijomis. Be to, pozityvumas ir gera nuotaika dabar kaip niekad visiems reikalingi. Taigi, kviečiame visus Lietuvos žmones į šventę prie mylimiausios televizijos – TV3 ekranų“, – entuziastingai kalbėjo Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

Lietuvos valstybės atkūrimo diena – Vasario 16-ąją – žiūrovai išvys išskirtinį, šventinį šou „Aš tikrai myliu Lietuvą“. Visai šeimai skirtame nuotaikingame ir azarto kupiname šou dvi žinomų ir mylimų žmonių komandos, su kapitonais priešaky, stos į linksmą ir azartišką kovą. Klausimai, praktinės ir muzikinės užduotys, greita reakcija, intriga – viskas apie Lietuvą ir Vasario 16!

Komandos suklysti neleis jų vadovai. Kapitonų vaidmuo paskirtas charizmatiškiausiems ir mylimiausiems TV3 veidams – Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui. Specialią „Aš tikrai myliu Lietuvą“ laidą ves Mindaugas Rainys. Gerą nuotaiką kurs ir „gyvai“ gros lietuvių itin mylima grupė „Vairas“.

TV3 turi nuostabią praktiką, kaip įtraukti, sudominti ir pralinksminti žiūrovus šiuo sudėtingu laikotarpiu, todėl ir šįkart žiūrovai galės mėgautis puikiu turiniu. Ir… Ne tik žiūrėti, bet ir įsitraukti į šou. Projekto „Aš tikrai myliu Lietuvą“ metu žiūrovai ekrane išvys QR kodus, kuriuos nuskenavę galės atsakyti į klausimus ir laimės prizų.

„Aš tikrai myliu  Lietuvą“ – vasario 16 d. 19.30 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: