LR Seimo nario Bronislovo Matelio sveikinimas Šv. Velykų proga

Nebuvo įmanoma net pagalvoti, kad ateis toks metas, kai, sveikindamas su Šv.Velykomis, linkėsiu jaunesniems nesilankyti pas savo tėvus bei senelius ir neapkabinti jų. Privalome saugotis ir saugoti vyresnius savo artimuosius nuo mirtį nešančio viruso. Tokia realybė.

Neseniai JAV nuo viruso mirė 42 metų vyras, krikščioniškos mokyklos direktoriaus pavaduotojas. Jis mirė tuo metu, kai atsisveikindama jo žmona leido jam internetu jų vestuvinę dainą. Be tėvo liko trys vaikai. Sukrečianti istorija.

Mielieji, kai mus persekioja toks pavojus, kai visas jėgas turime skirti izoliuodami save nuo kitų Šv.Velykas švenčiančių žmonių, nebesvarbios pasidarė ir politinės pažiūros, ir visi buvę nesutarimai. Nes turime bendrą priešą.

Šiuo metu privalome išmokti bendrauti laikantis saugaus atstumo ir pasirūpinti tais, kurie stokoja  paramos. Tokia veikla irgi turi didelę prasmę.

Šv.Velykų proga linkiu visiems, kad Jus ir Jūsų šeimas aplenktų ligos ir netektys, kokių, deja, jau yra patyrę ir panevėžiečiai. Būkime sveiki ir laimingi!

Bronislovas Matelis, LR Seimo narys      

Užs. Nr. A200412

Politinė reklama bus apmokėta iš LR Seimo nario B. Matelio parlamentinių lėšų.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: