Lyginis skaičius gėlių – ir į šventę?

Įvairios gėlės – bene kiekvienos moters silpnybė. Kartais rožė bei jos ,,charakteris“ atspindį moterį.  Kokias gėles dovanoti reikėtų šią vasarą ir kaip tinkamai jas prižiūrėti, šiandien sužinojome kalbindami Kristiną Šilkaitienę iš gėlių parduotuvės „Drugelis”.

Perkamiausios šios vasaros gėlės

– Šiuo metu dauguma žmonių nori lengvų, vasarinių puokščių, kad kuo labiau primintų lauko gėles. Žmonės persisotino rožėmis, išskyrus tuos atvejus, kai žmogus, kuriam dovanos konkrečiai jas mėgsta.

Kokias gėles dažniausiai renkasi vyrai?

– Vyrai skirstosi į kelias kategorijas: tie, kurie perka raudonas rožes arba tie, kurie nori įvairių gėlių puokščių.

Kaip teisingai prižiūrėti rožes jog jos laikytų ilgiau?

– Perkantiems rožes, visada primename, kad rožė – gėlė su charakteriu ir net pati šviežiausia gali jį parodyti. Tai yra gėlė, kuri be galo mėgsta vandenį, t.y. vanduo turi būti kuo aukščiau. Nesvarbu, koks vazos plotis, svarbu, kad būtų kuo aukštesnė. Gal teko pastebėti, kad nulūžus rožės žiedui ir jį įmerkus į vandenį- ji gali laikytis net kelias savaites! Suprantama, kad šviežias ir šaltas vanduo, bei atnaujintas koto pjūvis- tik pagerins gėlės būklę.

Kokias gėles patartumėte rinktis, norint kad jos kambarį puoštų ilgiau?

– Jeigu norėtųsi gėlių, kurios tikrai ilgai laikosi, mes visada, kaip lyderį rekomenduojame gvazdiką! Ir nors daugeliui ši gėlė atsiduoda sovietmečiu- be reikalo! Šiuo metu yra tikrai nuostabių rūšių ir spalvų įvairovė šių gėlių. Labai džiaugiamės, kai pamatę tokius gražuolius klientai net aikteli. Alstromerija, lelijos ir chrizantemos- gėlės, kuriomis taip pat gali pasikliauti. Beje, nors chrizantemos dažną gąsdindavo laidotuvių asociacijomis, galime pasidžiaugti, kad šiuo metu jų rūšių tiek daug, kad tokią gėlę galime drąsiai dėti į puokštę ar nešti dovanų.

„Pastebėjome, kad kuo daugiau žmogus keliavęs po pasaulį, tuo paprasčiau ir drąsiau renkasi gėlės, net lyginis ar nelyginis skaičius negąsdina. To ir norime palinkėti: gėlės negadina gyvenimo, neneša pykčio. Jos žydi mums, kad mes galėtume jomis grožėtis, kad nuspalvintų mūsų dieną, nuotaiką ar kambarį. Dovanokite jas nuoširdžiai, su meile, galbūt pridėdami gerą žodį ar apkabinimą. Pamatysite, kaip keičiasi pasaulis” – Sako Kristina Šilkaitienė.

Miglė Rastauskaitė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: