TV3 nuotr.

M. Starkus sulaukė ypatingos dovanos iš žmonos: „Ką jam padovanosiu, žinojau nuo tada, kai nusipirkome sodybą“

Praėjusią savaitę keliautojas Martynas Starkus su žmona Kotryna ir vėl pakvietė TV3 žiūrovus užsukti į savo sodybos statybų aikštelę. Laikui bėgant, šeima prie sodybos jau ėmė priprasti – kiekvienas susirado asmeninę, sau mielą teritoriją, o Martynas čia neseniai išpildė ir dar vieną savo svajonę. Kas Martynui teikia didžiausią laimę, žiūrovai pamatys jau šio sekmadienio laidoje „Starkus stato“.

Šiemet svarbiausias šeimos tikslas – sutvarkyti aplinką sodyboje, įsirengti namo vidų ir čia pagaliau apsigyventi.

„Gyvendami bendrai, mes visi susikuriame savų teritorijų, reikalingų kiekvienam iš mūsų pabūti pačiam su savimi. Bet tuo pat metu, vėliau džiaugtis bendrai rezultatais. Tai irgi yra labai svarbu, nes mes esame šeima – tau patinka, kai artimieji įvertinai tai, ką darai“, – pasakos Martynas.

Kad visi sodyboje ilgainiui susiranda savą erdvę, patvirtins ir K. Starkienė. Jai mieliausias – daržas, į kurį Martynas nedrįsta kelti kojos. O Kotryna, savo ruožu, jau mėgaujasi pirmosiomis daržo gėrybėmis. „Dabar nusiskini produktą, kurį anksčiau pirkdavai parduotuvėje, ir dar vaikams parodai, kad net mama gali užauginti tą ridikėlį!“ – džiaugsmo neslėps Kotryna.

O štai Martynas savąją erdve laiko visą kiemą. Žolės pjovimas jam – pati geriausia meditacija.  O taip pat – puikiai tinkanti tema pokalbio pradžiai.

„Žolės klausimas, kalbantis su žmogumi, kuris gyvena ne mieste, o kažkur sodyboje, sode, vienkiemyje ar kaime, yra tiesiog būtinas. Kaip mes su kuo nors susitikę kalbame apie orą, taip su savo sklypą turinčiu žmogumi drąsiai galime pradėti kalbėti apie žolę. Ir taip visas nejaukumas, jei esate nepažįstami, dings. Viskas yra labai paprasta, nes tai yra tema, kuri sieja visus, gyvenančius kažkur toliau nuo betono – kaip pjauti žolę, kada pjauti žolę, o svarbiausia, kokiomis priemonėmis“, – sakys M. Starkus, ir su žiūrovais pasidalins savo siūlymais.

Sodybos atsiradimas šeimos gyvenime Kotrynai padėjo išspręsti ir kitą klausimą, kuris ne vienerius metus nedavė ramybės… Kaip geriausiai nustebinti Martyną?

„Kuo vyresnis tampa vyras, tuo sunkiau jam išrinkti dovaną. Na, ką tu gali padovanoti vyrui? Tačiau nuo tos akimirkos, kada mes nusipirkome šią sodybą, aš iškart žinojau, ką jam padovanosiu gimtadieniui“, – paslaptingai pasakos Kotryna.

Kaip paaiškės laidoje, Kotrynos dovana Martynui – Lietuvos trispalvė! „Kažkas sakė, kad galbūt ir sodybą pirkau tik tam, kad išsikelčiau vėliavą. Tai nėra labai toli nuo tiesos, nes man tai yra svarbu. Man atrodo, kad prie namo, jei yra tokia galimybė, turėtų plevėsuoti vėliava“, – sakys Martynas, nešinas Lietuvos Respublikos vėliava, kurią pirmąkart iškels savo sodyboje.

Kur gaminami baldai Starkaus sodybai? Kokias oro kondicionavimo sistemas pasirinks šeima? Galiausiai, kokias gėrybes savo darže džiaugsis užauginusi Kotryna, ir koks kambarys sodyboje bus baigtas pirmiausiai? Atsakymai – jau šį vakarą.

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.20 val. per TV3!

Daugiau: Sodybos nuoma


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: