M. Starkus susilažino su žmona Kotryna: kuriam pavyks nugalėti?

Darbai Martyno Starkaus sodyboje greitai juda į priekį – pagaliau atėjo metas namą dažyti. Tiesa, pats Martynas to antrą kartą padaryti negalės, todėl žiūrovų šio sekmadienio TV3 laidoje „Starkus stato“ laukia intriguojančios jo ir žmonos Kotrynos lažybos. Kam pavyks nugalėti?

M.Starkaus žmona Kotryna pasakos, kad laikas tiesiog skrieja, tačiau mėnesiai, praleisti sodyboje, buvo ypatingi.

„Nenoriu sakyti, kad tai – viena geresnių vasarų, nes ji buvo sunki, intensyvi ir darbinga. Bet kad mes visi tiek daug kartu būtume gamtoje, tiek šokinėtume į ežerą, valgytume grybus, uogas ir žiūrėtume į žvaigždes, dar niekada nebuvo. Manau, kad tai yra geriausia“, – džiaugsmo neslėps ji.

Tokias jos mintis laidoje pertrauks Martynas. Šis žmonai primins, kad netrukus net trims savaitėms išskris į užsienį, todėl savo mylimajai nuspręs palikti vieną užduotį: „Ar galėtum antrą kartą nudažyti namą? Pasikviesk drauges, mamą, sesę, bet ką – daug žmonių. Ir nudažykite namą. Sunku nebus, nes vienąkart jau dažyta – tereikia tai padaryti antrąkart“.

Kotryną toks pasiūlymas suintriguos ir netrukus pora nuspręs susilažinti. Tačiau kokios bus jų lažybų sąlygos? „Jei susilažinu su Marčiumi, tikrai nepralaimėsiu. Kitaip nebus. O šiandien dar kartą įvertinau moterišką draugystę. Kai pasakai panoms, kad susilažinai su vyru, jos mes visus darbus ir atvažiuos padėti tas lažybas laimėti“, – džiaugsis Kotryna gausia artimų draugių pagalba, bet ar lažybas išties pavyks laimėti?

Moteris dalinsis mintimis ir apie tai, jog sodyba padėjo atsiskleisti malonioms naujienoms apie visą šeimą. „Supratau, kad mes visgi nesame tokie miesto žmonės, kaip man atrodė. Gal mes netgi kaimo žmonės, gamtos vaikai. Būnant čia suvokiu, kiek daug reiškia gyventi kur kas mažesniame namelyje, kur visi susispaudę sėdime prie mažesnio stalo. Tai reiškia, kad ir bendravimo yra daugiau. Mieste namai didesni, ten išsibarstai, bet atskirai tarsi nepabūni – nėra erdvės, kur nueitum, ir, jei norėtum, galėtum pabūti tyloje. O čia namai yra mažučiai, visi susiglaudę, susispaudę, vieni prie kitų turime taikytis ir bendrauti. Bet jei nori būti vienas – leki laukais nieko nesutikdamas“, – pasakos ji.

Savo ruožtu prieš kelionę M. Starkus domėsis ir kitu svarbiu klausimu, įsirenginėjant naują namą. „Jau ne kartą kalbėjau apie tai, kad statyboms įsibėgėjant atsiranda papildomų rūpesčių, nes namą ne vien statai, bet pradedi jį ir įsirenginėti. Vienas iš didesnių rūpesčių – namo apsauga“, – sakys jis, ir konsultuotis su specialistais, kokių atsargumo priemonių turėtų imtis kiekvienas.

Žinios, kurioms pravers visiems, statantiems naują būstą, ir intriguojančios Martyno ir Kotrynos lažybos – jau šiandien.

Laida „Starkus stato“ – sekmadieniais, 17.15 val. per TV3!


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: