M. Vitulskis: galvojau, prarasiu balsą

Kai „Lietuvos balso“ trečiojo sezono dalyviai su koncertiniu turu „Galingas balsas“ keliauja per Lietuvą – kovo mėnesį laukia koncertai Šakiuose, Vilkaviškyje, Utenoje ir Jurbarke – jų mokytojas Merūnas Vitulskis prisimena pirmąsias savo dienas scenoje – dabar jau su šypsena.

Vitulskis nacionalinės šlovės sulaukė laimėjęs LNK muzikinį projektą „Kelias į žvaigždes 2“, po kurio iškart laukė turas po Lietuvą: „Keliesi 5-6 valandą ryto ir į trasą, lauki autobusiuko kažkur autostradoje prie prekybos centro. Per dieną būdavo ir du, ir trys koncertai. Buitis neegzistavo, tiesiog pagriebi švarius marškinius, kuriais ir tai pasirūpina artimieji. Tuo momentu galvojau, prarasiu balsą.“

Lietuvos tenoras įsitikinęs – dabar „Lietuvos balso“ geriausiems tai pagrindinis etapas, kuomet ilgą laiką televizijoje matomi veidai didiną gerbėjų ratą arba jį praranda.

„Koncertinį turą aš vertinau kaip sportą. Ir tik režimu ir sveiku protu galima išsilaikyti“, – patarimų jauniesiems Lietuvos atlikėjams negaili M. Vitulskis.

Į „Galingo balso“ turą per Lietuvą vyksta „Lietuvos balso“ trečiojo sezono geriausieji: projekto nugalėtoja Justina Budaitė, Dainotas Varnas, superfinalininkė Agnė Juškėnaitė, Audrius Janonis, Eglė Tamulionienė, Aleksandras Dirmantas, Rūta Žibaitytė,  du Donatai ir kiti žiūrovų meilę ir simpatijas pelnę projekto dalyviai.

Bilietus į „Lietuvos balso“ geriausiųjų turo „Galingas balsas“ koncertus galima įsigyti čia: http://www.ticketpro.lt/jnp/music/1552311–galingas-balsas-lietuvos-balso-geriausi-j-turas.html bei renginio vietose.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: