„Magistrantūros info savaitė“: atsakymai į klausimus, siekiantiems magistro diplomo

Siekiant studentus išsamiai informuoti apie magistrantūros studijas, sąlygas, reikalingus dokumentus ir naudą, balandžio 13-17 dienomis Kauno technologijos universitete (KTU) organizuojama „Magistrantūros info savaitė“. Prie vyksiančių konsultacijų kviečiami prisijungti ne tik ketvirto, bet ir jaunesnių kursų KTU bei kitų aukštųjų mokyklų studentai.

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete (Nemuno g. 33, II aukšto foje) „Magistrantūros info savaitė” organizuojama balandžio 15 d. 16 – 19 val. Laukiame ne tik studentų, bet ir anksčiau baigusių studijas ir norinčių tobulėti, įmonių ir įstaigų atstovų.

„Informacijos apie magistrantūros studijas yra nemažai, tačiau natūralu, jog studentams iškyla daug klausimų, nes kiekvieno situacija – individuali. Vieni nori išbandyti save kitoje studijų kryptyje, antri negali apsispręsti kurioje srityje norėtų tobulintis, treti svarsto, ar iš vis verta siekti magistro diplomo. Dėl šių priežasčių nusprendėme atvykti pas studentus ir atsakyti į visus kylančius klausimus jiems patogioje vietoje – jų fakultete“, – sakė renginio organizatorė Deimantė Greičiūnaitė.

Visos savaitės metu, kiekvieną dieną vis kitame KTU fakultete bus vykdomos konsultacijos studentams, kuriose dalyvaus po vieną atstovą iš visų fakultetų. Tokiu būdu studentai galės sužinoti apie galimybes įgyti magistro laipsnį, tiek renkantis studijų kryptį savo esamame fakultete, tiek ir apie galimybę studijas tęsti kitoje srityje.

Konsultacijose dalyvaus fakultetų atstovai, kurie suteiks informacijos apie svarbias datas, reikalingus dokumentus, studijų kainas ir kitą būsimiems magistrantams aktualią informaciją. Į konsultacijas taip pat kviečiamos prisijungti ir atskirų fakultetų studentų atstovybės.

Panevėžio technologijų ir verslo fakultete konsultacija apie magistrantūros studijas, kurioje dalyvaus tik šio fakulteto atstovai, vyks balandžio 15 dieną Panevėžyje, adresu Nemuno g. 33, Panevėžys.

Projekto pradžia ‒ pabaiga: 2015 04 13 – 2015 04 17

Konsultacijų pasiskirstymas KTU fakultetuose:

Balandžio 13 d. 12.30 – 14.00 val. – Mechanikos inžinerijos ir dizaino
Balandžio 14 d. 12.30 – 14.00 val. – Matematikos ir gamtos mokslų / Informatikos
Balandžio 15 d. 12.30 – 14.00 val. – Elektros ir elektronikos / Statybos ir architektūros
Balandžio 15 d. 16.00 – 19.00 val. Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas
Balandžio 16 d. 12.30 – 14.00 val. – Cheminės technologijos
Balandžio 17 d. 11.30 – 13.00 val. – Ekonomikos ir verslo
Balandžio 17 d. 13.00 – 14.30 val. – Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų

Laukiame visų besidominčių!

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: