Magistrantūros studijos – galimybė pamatyti pasaulį

Balandžio 15 d. (trečiadienį) KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete vyks netradicinis renginys „Magistrantūros info savaitė“. Šiuo renginiu siekiama supažindinti su magistrantūros studijų galimybėmis ir nauda.

Vienas Panevėžio technologijos ir verslo fakulteto absolventų Darius Velička pernai baigė magistrantūros studijas. Šiuo metu Darius dirba pardavimų vadybininku vienoje iš Panevėžio įmonių.

Darius Velička, studijas Panevėžyje rinkosi dėl eilės priežasčių. Buvęs studentas svarstė keletą alternatyvų – jį domino politikos mokslai, ekonomika, vadyba arba verslas. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete studijavusi Dariaus sesuo ir pusseserė rekomendavo studijas gimtąjame mieste, pasirinkimą nulėmė ir ekonominė situacija bei apsisprendimas ateitį sieti su verslu. „Žinoma šiuo metu mąstau jau kitaip – baigęs mokyklą, kokius metus apskritai išvažiuočiau padirbėti ar savanoriauti į užsienį, bet savo pasirinkimo nesigailiu“.

D. Velička bakalauro studijas baigė KTU Panevėžio ir verslo fakultete, studijavo Verslo administravimą. Vėliau tęsė studijas magistrantūroje, pasirinkęs Vadybos studijų programą. „Galiu atvirai pasakyti – magistrantūros studijas pasirinkau, nes norėjau dar daugiau patirties ir kelionių“, teigė Darius Velička. Absolventas Erasmus programos dėka studijavo, atliko praktiką užsienyje, taip pat dalyvavo trijuose vasaros kursuose ir buvo laimėjęs valstybinę stipendiją, taigi turėjo galimybę studijas ir jų kokybę palyginti įvairiuose Europos universitetuose: Turkijoje, Estijoje, Vengrijoje, Italijoje, Čekijoje. Apie tiesioginę naudą D. Velička pusiau juokais atsakė, kad kai įkurs verslą, po penkių metų pasakys, ar tai, ko išmoko, pasiteisino.

Remiantis Lietuvoje atliktu tyrimu, magistrantūrą baigę absolventai greičiau susiranda darbą ir gauna didesnį nei šalies vidutinį darbo užmokestį, kol kas išlieka aukštos kvalifikacijos darbuotojų paklausa. Darius Velička prisimena, kad darbo intensyviai ieškojo gerą mėnesį, turėjo daugiau nei dešimt pokalbių, jo teigimu darbo pokalbiai – „buvo vienas iš geriausių dalykų, nepakartojama patirtis. Ieškojau įdomaus darbo, kad man patiktų, domino pardavimų vadyba, logistiką, tiekimas, taip pat marketingas“. Šiuo metu D. Velička dirba pagal specialybę ir kviečia pasinaudoti studijų teikiamomis galimybės: įgyti žinių ir praktikos, pakeliauti ir ateityje sukurti savo verslą.

„Magistrantūros info savaitė“ renginio metu KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete išgirsite daugiau istorijų iš dėstančių dėstytojų, šiuo metu studijuojančių magistrantų ir studentų priėmimo atstovų. Laukiami visi šiuo metu studijuojantys bakalauro studijas ar jas baigę anksčiau, adresu Nemuno g. 33 (II aukšto foje) balandžio 15 d. nuo 16 iki 19 val.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: