Prekybos centrai Velykų sekmadienį nedirbs

Šiemet šv. Velykų sekmadienį didžioji dalis lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ darbuotojų ilsėsis – visos „Maximos“ parduotuvės balandžio 12 dieną nedirbs. Tuo metu pirmadienį, pirmąją šv. Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai karantino laikotarpiu – nuo 9 val. iki 20 val.

„Paskelbus karantiną, tos įmonės, kurios galėjo, leido savo darbuotojams dirbti iš namų. Didžioji dalis mūsų darbuotojų tokios galimybės neturi, nes parduotuvės turi būti atidaromos kasdien, kad mūsų pirkėjai galėtų įsigyti būtinų prekių. Tad nusprendėme, kad šiemet per Velykų sekmadienį mūsų darbuotojai galės ilsėtis ir, kiek leidžia sąlygos karantino metu, leisti laiką su šeimomis. Žinoma, pirkėjams užtikrinsime visas galimybes patogiai apsipirkti iki šios pavasario šventės ir darysime viską, kad pasiruošimas vyktų be rūpesčių“, – teigia prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Pasak J. Bivainytės, pastarąsias savaites stebima tokia tendencija – pirkėjų skaičius parduotuvėse mažėja, tačiau auga jų pirkinių krepšeliai. „Džiaugiamės tokiu savo klientų sąmoningumu ir patys nuolat primename, kad į parduotuvę reikia vykti suplanavus apsipirkimą.“

Klientams taip pat primenama, kad apsiperkant karantino laikotarpiu galioja griežtesnės taisyklės: šeimos nariai turėtų apsipirkti po vieną, parduotuvėje laikytis didesnio atstumo, kurį nurodo parduotuvėse sužymėtos specialios linijos. Klientų prašome, jei įmanoma, naudotis savitarnos kasomis ir atsiskaityti banko kortelėmis. Siekdami didesnio saugumo, lentynose pateikiame tik supakuotus sveriamus sausainius, riešutus, šviežiai keptas bandeles ir duoną.

Prekybos tinklas „Maxima“ nuo kovo 16 dienos, prasidėjus karantinui, jau sutrumpino savo parduotuvių darbo laiką nuo 9 val. iki 20 val. Šalyje karantiną pratęsus iki balandžio 13 dienos, parduotuvės ir toliau dirbs naujuoju grafiku.

„Iki“ parduotuvės Velykų sekmadienį nedirbs

Prekybos tinklo „Iki“ parduotuvės visoje Lietuvoje šv. Velykų sekmadienį, balandžio 12 d., nedirbs.

„Šiandien mūsų parduotuvių darbuotojai dirba ekstremaliomis sąlygomis, dėl nuolat kintančios situacijos patiria didelius krūvius. Kuomet didelė dalis žmonių turi galimybę dirbti iš namų, mūsų kolegos kiekvieną dieną ir toliau eina į darbą, kad visi būtume tikri galintys apsipirkti pagal savo poreikius. Priėmėme sprendimą šiuo įtemptu laikotarpiu suteikti jiems galimybę pailsėti, praleisti laiko su šeima. Visi pirkėjai tikrai turės galimybę apsipirkti ir pasiruošti šventėms, nes šiuo laikotarpiu ir taip pirkėjus skatiname planuoti savo pirkinius ir apsipirkti ilgesniam laikui“, – sako Indrė Baltrušaitienė, „Iki“ komunikacijos vadovė.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: