Meilės dieną kviečia švęsti Siauruke

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ kviečia įsimylėjėlių arba meilės dieną švęsti kelionėje siauruku.

„Į šia kelionę kviečiame ir įsimylėjusius ir vienišus. Gal būt čia kažkas suras savo antrą pusę ir kelionė Siauruku taps įsimintina visam gyvenimui. Tad kviečiame paįvairinti savo kasdienybę ir netradiciškai pažymėti įsimylėjėlių dieną“, – kvietė į kelionę Siauruku VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ direktorius Dr. Darius Liutikas.

„Valentino dienos siauruke“ organizatoriai kviečia padovanoti mylimam žmogui dovaną – 2 valandų kelionę romantišku traukinuku skambant saksofonui bei meilės melodijoms. Keliautojų laukia staigmenos, žaidimai, meilės šokis, karštas gėrimas, saldi dovanėlė ir puikus laikas skirtas tik tavo širdelei!

Valentino dienos kelionė Siauruku vyks vasario 14 d. 18 val. Siaurukas pajudės iš Panevėžio siaurojo geležinkelio stoties, 18.45 atvyks į Raguvėlę ir 20 val. keliautojai grįš į Panevėžį.

Kelionė I klasės vagonu vienam asmeniui kainuos 25 Eur. Bilietai parduodami internetinėje prekyboje www.siaurukas.eu. Informacija tel. +370 686 54006. Kviečiame keleivius nepamiršti galimybių paso bei dėvėti apsaugines veido priemones.

VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: