G. Kartano nuotr.

Meilės diena Panevėžyje: egzotiška vakarienė, gyva muzika ir kitos staigmenos

Vasario mėnuo visada kupinas pavasario laukimo, patriotizmo, kartais sniego ir, žinoma, meilės. Nors žmonės sako, jog mylėti reikia kasdien, o ne tik per šv. Valentino dieną, mes manome, jog kartais reikia nebijoti švęsti ir dėmesį parodyti šiek tiek stipriau…

Jei kyla klausimų kur nusivesti savo antrąją pusę ar trūksta idėjų tam nedrąsiam pirmajam pasimatymui, dalijamės keletu rekomendacijų, kaip praleisti dieną Panevėžyje ir jaukią romantišką atmosferą kurti jo erdvėse.

Pavakarieniaujam?

Viešbučio „Romantic restorane „Déjà vu“ vasario 14-ąją vyks šventinė vakarienė su romantišku smuikininkų duetu. Kas galėtų atsispirti nuostabiam Senvagės vaizdui už lango ir skaniam maistui lėkštėje? 

Restoranas „Akordai“ siūlo ne tik atvykti paragauti gardžiausių patiekalų, bet ir šį ypatingą vakarą rezervuoti staliuką „The Gospellers“ gyvo garso koncertui. Puiki muzika, skanus maistas ir mylimas žmogus šalia – kas gali būti geriau? 

Gal su vaizdu į upę? Tuomet Riverside yra tai, ko ieškote. Čia susitinka puiki muzika, gastronomijos šedevrų kvapai, skaniausios gėrimų kombinacijos ir netylantys draugų pašnekesiai, kuriantys atmosferą, kurioje norisi pasilikti. Valentino dienos vakarą čia lauks išskirtinė šefo kurta degustacinė vakarienė. 

Norisi aštresnių pojūčių? Restoranas „Vasaris“ siūlo nusikelti į tolimąją Indiją degustuojant įvairiausius patiekalus. Bet tai dar ne viskas – vakarienės metu lektorė atskleis šios pietų Azijos šalies kultūros subtilybes ir dar daugiau įdomių faktų. 

O kas toliau?

Juozo Miltinio dramos teatre Valentino dienos vakarą pabėgti nuo monotonijos ir rutinos padės dviejų dalių spektaklis „Moterims ir jų vyrams“. Pagal Willy‘o Russello pjesę „Širlė Valentain“ pastatytas spektaklis, kaip teigia režisierė Ligita Kondrotaitė, yra savęs atradimo istorija. Galbūt pats laikas leistis į meilės sau paieškas? 

Jei norisi daugiau muzikos, tuomet Panevėžio muzikiniame teatre vyksiantis šventinis koncertas „Viskas meilei“ bus kaip tik jums. Skambės gražiausios dainos, arijos ir duetai, dedikuoti meilei. Solistai Laima Česlauskaitė ir Edgaras Davidovičius, pritariami orkestro, pasistengs suvirpinti net ir uždariausias širdis. 

Poros dažnai turi savąją dainą. Galbūt ji skambėjo pirmo susitikimo ar šokio metu, o galbūt tai jums patinkančio filmo garso takelis? Linos Rastokaitės ir Jokūbo Bareikio gyvo garso koncertas „Holivudo žvaigždės“ kultūros centre Panevėžio bendruomenių rūmai puikiai tiks jūsų vakarui: jo metu skambės gražiausi populiariausių Holivudo filmų muzikos kūriniai bei bus pasakojamos neįtikėtinos istorijos iš kino filmų kūrimo proceso. 

Jauniesiems romantikams tikriausiai reiks šiek tiek daugiau veiksmo, pavyzdžiui, vakarėlio klube! „Skrydis 28“ kviečia jaunuolius nuo 14 metų atvykti į „Valentine junior party“ ir pakviesti simpatiją į šokių aikštelę skambant DJ Luc grojamiems hitams.  

Tikriausiai visi pažįstame tokių žmonių, kurių Valentino diena ypatingai nedžiugina. Gal jūsų antroji pusė ar jūs pats? Neliksite palikti be pasiūlymo: Panevėžio „Interact“ klubas kviečia į pasimatymą pavadinimu „Nekenčiu Valentino dienos“ PAVB Atviroje jaunimo erdvėje. Naujos pažintys ir stalo žaidimai – galbūt tai praskaidrins šią dieną? 

Gal pabėgam nuo miesto šurmulio? 

Bistrampolio dvaras kviečia vakarą praleisti romantiškoje ir prabangioje aplinkoje, kurioje jus pasitiks raudono vyno taurė, skani vakarienė bei užburianti saksofono muzika. Norinčius kiek ilgiau pabūti jaukiose dvaro erdvėse, Bistrampolis kviečia pasinaudoti specialia akcija.  

Netinka data? Ne problema!

Vasario 11 dieną „Linkėjimų ateljė“ Panevėžio Rožyno progimnazijoje rengia Valentino dirbtuves, į kurias kviečiami visi, norintys sukurti rankų darbo atviruką bei pabūti jaukioje ir draugiškoje atmosferoje. Daug dėmesio bus skiriama mokymuisi būti atidiems negaliai, o norintieji dar prasmingesnės dienos yra kviečiami renginyje savanoriauti.

Tos pačios dienos vakarą prekybos centro RYO esančiose Olympic Casino patalpose į vakarėlį „Švęskime meilę“ kviečia Martynas Kavaliauskas. Pažadama puiki muzika, gardūs gėrimai ir šilta atmosfera. Renginys nemokamas!

Vasario 17 dieną unikalioje renginių erdvėje Desperado vyks triukšmingas vakarėlis Valentino dienos proga. Laukia net trijų saldžiausių porų apdovanojimai! Atvykite linksmai pašokti užvedančių melodijų ritmu.

Ieškote daugiau veiklų mieste? Užsukite į www.renginiai.panevezysnow.lt ir atraskite įvairiausius spektaklius, dirbtuves, parodas bei kitus renginius vienoje platformoje. O jei turite daugiau rekomendacijų, ką nuveikti per Valentino dieną, būtinai jomis pasidalinkite.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: