Meilės savaitgaliui – ypatinga TV programa

Praleiskite neužmirštamas, kupinas meilės savaitgalio dienas kartu su TV3, TV6, TV8, TV3 Play bei Go3 specialia programa. Šį savaitgalį bus viskas apie meilę: kulinarinėje laidoje „La maistas“ gaminsime gurmaniškus pietus, smagiausiame TV žaidime „GalvOK“ lankysis ilgametė pramogų verslo pora Inga ir Arūnas Valinskai, jie atsakinės į pačius įvairiausius klausimus apie meilę, romantinis miuziklas „Gražuolė ir pabaisa“ papasakos nuostabią meilės istoriją, taip pat Jūsų laukia intriguojantis filmas „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“ ir dar daug kitų pramogų.

Šeštadienis (02-13)

19.30 val. per TV3 ir Go3 smagusis žaidimas „GalvOK“. Šį kartą čia apsilankys žavi, ilgametė pramogų verslo pora Inga ir Arūnas Valinskai. Žodžio kišenėje neieškantis Arūnas, pažers ne vieną pokštą. Jis juokauja, kad jeigu laimės žaidimą prieš žmoną, tuomet pralaimės gyvenime. Kuris iš jų vis tik laimės, žiūrėkite šeštadienio vakare!

09.00 val. per TV6 „Nematoma pusė“. Laidoje svečiuosis Lietuvos futbolo legenda Valdas Ivanauskas. Jis pasakos apie savo sugrįžimą treniruoti Lietuvos vaikinų jaunimo rinktines bei atvirai pakalbės apie esmines problemas Lietuvos futbole.

21.00 val. per TV8 melodrama „Laiškai Džiuljetai“. Verona – nuostabus Italijos miestas, kuriame susipažino Romeo su Džiuljeta. Šiame mieste įskaudintos merginos palieka raštelius Džiuljetai, prašydamos patarimo. Atostogaudama Veronoje, rašytoja Sofi netikėtai randa prieš penkiasdešimt metų parašytą laišką. Įkvėpta radinio, Sofi leidžiasi į romantinę kelionę su laiško autore Klara ir jos gražuoliu anūku. Trijulė netrunka įsitikinti, kad kartais nuostabiausia meilės istorija yra būtent ta, kuri nutinka tau.

Go3 siūlo romantinę dramą „Penkiasdešimt išlaisvintų atspalvių“, tai finalinė „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ dalis, kurioje Kristianas (akt. Jamie Dornan) ir Anastasija (akt. Dakota Johnson) žengia altoriaus link. Po vedybų sutuoktiniai mėgaujasi idiliška ramybe ir vienas kitu. Deja, ne visi aplinkiniai jaunavedžiams linki laimės – ponios Grei gyvybei ima grėsti pavojus – kelią moteriai pastoja piktadarys, degantis keršto troškimu. Jaunavedžių laimę vis labiau drumsčia ir Kristiano praeities šešėliai, o virš svaiginančiu buvusio meilės nuotykio telkiasi juodi debesys… https://go3.lt/movies/penkiasdesimt-islaisvintu-atspalviu,vod-1023231

Sekmadienis (02-14)

09.30 val. per TV3 ir 10:00 val. per TV3 Play kulinarinė laida „La maistas“. Garsiausi Lietuvos šefai Tomas Rimydis ir Vylius Blauzdavičius dalinsis receptais kaip gurmaniškai nustebinti savo mylimąją ar mylimąjį Šv. Valentino dieną. https://play.tv3.lt/la-maistas

19.30 val. per TV3 romantinis miuziklas „Gražuolė ir pabaisa“. Klasikinė pasaka, virtusi nuostabia „Disney“ kino juosta nukels į magišką pasaulį ir pasakos apie tikrus jausmus, meilę, atsidavimą ir išdavystę. Tai pasakojimas apie netikėtai įsižiebusią meilę tarp žavios merginos Belos ir Pabaisos – kadaise buvusio įstabaus, bet savanaudžio princo. Tai vertybėmis apipintas romantinės fantastikos filmas, kuris išryškina svarbiausius gyvenimo aspektus ir priverčia susimąstyti apie toleranciją, vidinį grožį, sąžiningumą bei šeimą, draugystę ir lojalumą. Tikros meilės istorija užburs ir didelius, ir mažus. Epinė meilės istorija – šiltų jausmų kupinam Šv. Valentino vakarui.

22.00 val. per TV3 atvira ir jaudinanti romantinė komedija „Valentinas Vienas“. Joje pasakojama apie jaunus žmones, meilę, aistrą bei Valentino dienos išvakarėse kunkuliuojančius jausmus. Keturios visais atžvilgiais skirtingos poros ir jis – Valentinas vienas.

20.00 val. per TV6 NBA 2020/21: Bostono „Celtics“ – Vašingtono „Wizards“.

18.10 val. per TV8 melodrama „Valentino diena. Ilgai ir laimingai“. Dvi merginos iš Čikagos – Džulija ir Sidnė – netikėtai priverstos atlikti 30 valandų visuomenei naudingo darbo nedideliame miestelyje Vajominge. Palikusi patogų gyvenimą didmiestyje, Sindnė suvokia, kad ne viską galima nusipirkti su auksine kredito kortele, o Džulija pripažįsta, kad jos gyvenimas, kurį manė esant tobulą, yra visai ne tai, ko ji nori.

Go3 pasiūlymas literatūrine sensacija tapusi amerikiečių rašytojos Annos Todd knyga „AFTER. Kai mes susitikom“ virto kino filmu. Vienintelis vakaro žaidimas „Tiesa ar drąsa“ Tesos gyvenimą apverčia aukštyn kojom… Hardino glėbyje ji užmiršta viską savo vaikiną Nojų, drauges, mergaitišką drovumą, ir mėgaujasi kiekviena akimirka praleista su juo. Buvimas kartu tampa – vienu beprotišku nuotykiu, tačiau iš pažiūros graži istorija turi tamsią paslaptį. https://go3.lt/movies/after-kai-mes-susitikom,vod-1637881

Dar vienas Go3 pasiūlymas romantinė komedija „Ko nori moterys?“. Nickas (Melas Gibsonas) yra išdidus reklamos firmoje dirbantis karštakošis, kurio gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai dėl keistų priežasčių jis pradeda girdėti, ką mąsto moterys. Iš pradžių jis trokšta atsikratyti šio prakeikimo, kol linksmas psichologas nepasako jam, jog jis galėtų išnaudoti šį privalumą! https://go3.lt/movies/ko-nori-moterys,vod-1021218


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: