Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Meras A. Pocius su verslo asociacijos atstovu aptarė bendradarbiavimo galimybes

Panevėžio rajono meras Antanas Pocius susitiko su vienu iš „Verslo akseleratoriaus“ įkūrėjų, verslo konsultantu Mindaugu Citavičiumi, kuris pristatė asociaciją ir jos tikslą glaudžiai bendradarbiauti su savivaldybe skatinant vietos verslo augimą ir plėtrą. Diskusijos metu aptarti bendri tikslai ir galimi bendradarbiavimo būdai, padėsiantys stiprinti šalies bei Panevėžio rajono ekonomiką ir skatintų naujų galimybių kūrimą.

Meras A. Pocius pritarė asociacijos idėjai skatinti bendravimą su diasporomis, kviečiant tautiečius nepamiršti savo tėviškės.

„Savivaldybė deda pastangas, kad lietuviai, gyvenantys užsienyje, sugrįžtų į gimtuosius kraštus, kur jie yra laukiami, ir kurtų verslą čia. Mes pasirengę suteikti visą reikalingą pagalbą ir konsultacijas, kad įsitvirtinimas Lietuvoje jiems būtų kuo sklandesnis“, – sakė A. Pocius.

Pasak svečio M. Citavičiaus, jis buvo maloniai nustebintas mero žinojimu apie vietinį verslą. „Mero pozicija verslo plėtros, dėmesio diasporai yra labai vertinga. Mes tikimės sėkmingo bendradarbiavimo ateityje“ – džiaugėsi M. Citavičius.

Nauja Panevėžio rajono mero bei verslui atstovaujančios asociacijos „Verslo akseleratorius“ atstovo pažintis vainikuota susitarimu organizuoti bendrą gyvą ar nuotolinį informacinį renginį, skirtą vietos bendruomenei ir verslams, įtraukiant ir Lietuvos verslininkus bei lietuvių diasporas užsienyje, skatinant tarpusavio bendradarbiavimą, verslumo plėtrą ir ryšių su Tėvyne stiprinimą.

Asociacija „Verslo akseleratorius“ ne tik išlaiko, bet ir toliau stiprina ryšius su Lietuvos savivaldybėmis, skatindama bendradarbiavimą ir plėtrą. Asociacijos narių vizitai Kelmėje, Trakuose, Plungėje, Rokiškyje, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose buvo vaisingi: užmegzti ryšiai su vietos valdžia ir verslo atstovais. Asociacijos iniciatyvos rodo, kad bendradarbiavimas yra sėkmės raktas, o renginiai bei susitikimai tampa platforma idėjoms, partnerystei ir bendram tikslui – klestinčiam verslui ir bendruomenei.

Panevėžio rajono savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: