Meras kviečia aptarti aukštojo mokslo perspektyvų Panevėžyje

Reaguodamas į Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) parengtą universitetų tinklo 2020-2025 m. viziją, Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas organizuoja pasitarimą.

„Pakviečiau visus bendradarbiavimo deklaraciją dėl jaunimo pritraukimo į Panevėžio regioną bei kokybiškos savirealizacijos pasirašiusias įstaigas ir organizacijas, mieste išrinktus Seimo narius, regiono merus. Privalome apsvarstyti MOSTA išvadas ir ateities perspektyvas, kuo taps Panevėžio regionas“, – sakė R. Račkauskas.

Į pasitarimą pakviesti Seimo nariai Povilas Urbšys, Bronius Matelis, Greta Kildišienė, Guoda Burokienė, Panevėžio, Pasvalio, Biržų, Rokiškio ir Kupiškio rajonų merai, KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto, Kolegijos, M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Mokyklų vadovų asociacijos Panevėžio miesto skyriaus, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Profesinio rengimo centro, Verslo konsultacinio centro, Panevėžio pramonininkų ir verslininkų asociacijų, darbo biržos, Darbo rinkos mokymo centro, FIBAssociation (Užsienio investuotojų asociacijos) vadovai.

Pasitarimas vyks gruodžio 9 d. 15 val. Savivaldybės II a. salėje.

Pagal MOSTA viziją, iki 2025 metų Panevėžyje gali nebelikti jokios aukštosios mokyklos ar jos padalinio.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: