NAUJAUSIOS ŽINIOSPanevėžio naujienosŠvietimas

Meras palaiko „Lyderių laikas 3” idėjas

Šiandien Panevėžio miesto savivaldybės meras Rytis Račkauskas dalyvavo susitikime su projekto „Lyderių laikas 3” kūrybine komanda. Susitikime dalyvavo ir  Mokyklų tobulinimo centro projektų vadovė Eglė Pranckūnienė. 

„Su malonumu išklausiau jūsų pristatymą ir džiaugiuosi, kad pasirinkta STEAM kryptis, kuri aktuali mūsų miestui. Išgirdau jūsų poreikius ir prisidėsime pagal galimybes“, – sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio savivaldybės kūrybinė komanda pasirinko įgyvendinti Panevėžio miestui aktualų pokyčio projektą, siekdama modernizuoti gamtos ir technologijų mokymą(si) Panevėžio mokyklose, paskatinti mokinius domėtis STEAM dalykais ir su jais susijusiomis profesijomis.

Numatyti pagrindiniai tikslai: skatinti inovatyvias STEAM iniciatyvas, bendradarbiaujant su akademiniais, socialiniais, verslo partneriais ir neformaliojo švietimo įstaigomis, atnaujinti STEAM dalykų ugdomąsias aplinkas ir mokymo priemones, plėtoti jos ugdymui aktualias mokytojų kompetencijas.

Panevėžio miesto savivaldybės taryba 2019 m. sausio 31 d. pritarė Panevėžio miesto savivaldybės ir Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Švietimo aprūpinimo centro projekto „Lyderių laikas 3“ bendradarbiavimo sutarties sudarymui.

Komunikacijos skyrius


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!

Žymės

Siūlome perskaityti

Panevėžio naujienos

Aukštaitijos naujienos

Komentarai

Lietuvos naujienos

Kultūros naujienos

Laisvalaikis

AINA TV

Istorijos puslapiai

Bendruomenės naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button
Close