Mes – už gėlo vandens išsaugojimą

Kovo 22-oji – Pasaulinė vandens diena. Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinėje mokykloje kovo 19 dieną šiai datai paminėti vyko viktorina „Vanduo – tai gyvybė“.

Renginį vedė mokyklos sveikatos priežiūros specialistė Lolita Puškorienė. Ji trečių–ketvirtų klasių mokiniams priminė svarbiausius faktus apie vandenį, mokė tausoti jį. Pradinukai sužinojo, kad 10–20 procentų vandens praradęs žmogus gali mirti, kokią naudą žmogui teikia gėlas vanduo, kodėl turime taupiai jį vartoti ir kas laukia mūsų 2025 metais. 4c klasės mokiniai (mokytoja Loreta Valainienė) visiems viktorinos dalyviams (o jų net 9 komandos) ir žiūrovams parodė muzikinę-literatūrinę kompoziciją pagal O. Proislerio pasaką „Raganiukė“ ir H. K. Anderseno pasaką „Kiauliaganys“.

Viktorina „Vanduo – tai gyvybė“ mokiniams suteikė daug teigiamų emocijų. Visų klasių komandos žinojo teisingus atsakymus į klausimus. Sunku buvo išrinkti nugalėtojus. Viktorinos dalyvius vertino svečiai – Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos stiprinimo specialistės Giedrė Kundrotienė ir Agnė Šimoliūnaitė, mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Jeleniauskienė ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Lolita Puškorienė.

Visos komandos buvo apdovanotos padėkos raštais, atmintinėmis apie vandenį, o geriausiai pasirodžiusiems 4e klasės komandos nariams visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Giedrė Kundrotienė įteikė asmenines dovanėles. Panevėžio miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras mokyklai įteikė padėką už aktyvų dalyvavimą renginyje, skirtame Pasaulinei vandens dienai ir rėmėjų UAB „Burbuliukas ir Co“ dovaną – knygą „Vanduo – tai gyvybė“, palinkėjo visada siekti tik aukščiausių tikslų. Norintys susipažinti su Vidmanto Urbono žygiu pasaulio ežerais, pasigrožėti nuostabiais vaizdais, knygą ras mokyklos bibliotekoje.


Virginija Jeleniauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: