Mia „Valandoje su Rūta” : „Vaikai turi gimti santuokoje”

Šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ dalyvaus po kelių mėnesių įvyksiančioms vestuvėms besiruošianti dainininkė Mia. Dar laidai nepasirodžius eteryje, viešojoje erdvėje dėl jos kilo triukšmas, tad šį vakarą žiūrovai viską išgirs iš pačios Mios lūpų.

Kokie gyvenimo įvykiai sukrėtė arba pakeitė laidoje dalyvaujančių herojų gyvenimus? Vos septyniolikos už aštuoneriais metais vyresnio savo sūnaus tėvo ištekėjusi Mia sako dabar apie vedybas galvojanti visiškai kitaip nei tekėdama tokia jauna.

„Daugelis moterų galvoja, kad vedybos – tai labai gerai, daug kas taip kalba, bet tuo metu, kai aš tekėjau, nebuvo nei pinigų, nei turtų, tad koks saugumo jausmas? Ar tu vedęs ar ne, kai skiriesi, vis tiek nėra ką dalintis”, – laidoje kalbėjo Mia.

Rūtai Mikelkevičiūtei paklausus, ar santuoka tik dėl turto ir dėl vaikų, o ne dėl meilės, Mia atsakė, jog ne visai taip. „Bet vaikai turi gimti santuokoje, ir jeigu vyras nori vaikų, jis turi vesti”.

„Nuo penkerių metų svajojau tapti dainininke. Žinojau, kad vieną dieną manęs klausysis auditorijos“, – laidoje sakė Mia. Tiesa, jos kelias į sceną nebuvo lengvas. Šeimai atvykus gyventi į Vilnių, Miai teko griebtis įvairių darbų, kad išlaikytų save ir sūnų. Nes jauna mama liko viena su vaiku ant rankų, kai buvęs vyras ją tiesiog paliko gatvėje šalia sesers namų. „Aš visuomet tikėjau, kad pasiekiu savo, ir jeigu ne mano tikėjimas ir ne mano sūnus, aš nežinau, kur šiandien būčiau” , – sakė Mia.

Rūtai paklausus, ar šis įvykis, kai vyras paliko su sūnumi, stumtelėjo ją į priekį, Mia atsakė, kad taip ir gerokai. „Aš visą gyvenimą dariau taip, kad nereikėtų niekam man padėti – nei tėvams, nei vyrui, nei dar kažkam… ”

Kokia dar Mios šį vakarą papasakota istorija privertė visus sulaikyti kvapą ir kokią dieną dainininkė vadina antruoju gimtadieniu? Jau šį ketvirtadienio vakarą 19.30 val. LNK laidoje „Valanda su Rūta“.

 


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: