Mieste vieši europarlamentarė

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas susitiko su Europos Parlamento nare dr. Laima Andrikiene. Europarlamentarę lydėjo Vilniaus biuro vadovas Gediminas Jakubauskas ir patarėjas viešųjų ryšių klausimais Valentinas Mitė.

„Visada smagu sulaukti garbių svečių mūsų mieste, ypač tokių, kurie domisi mūsų gyvenimu, visada pasirengę padėti ar patarti, išklausyti. Su Europarlamentare aptarėme URBAN programą, kitus investicinius miesto projektus, Stasio Eidrigevičiaus menų centro perspektyvas“, – po susitikimo sakė meras R. Račkauskas.

Europos Parlamento narė teigė, kad jos vizitai po Lietuvą yra tiesioginis darbas: „Lankau savivaldybes, susitinku su merais, domiuosi, kaip panaudojami ES pinigai, kokie vystomi didesni investiciniai projektai. Susitikusi su jaunimu, moksleiviams vedu Europos pamoką, o studentams – paskaitą. Taip pat šiandien susitiksiu su miesto verslininkais“, – sakė L. Andrikienė.

Šiandien 14 val. susitikus su miesto verslininkais bus diskutuojama tarptautinės ir užsienio prekybos klausimais, susitarimais. Bus kalbama apie jų naudą ir teikiamas galimybes Lietuvai, BREXIT – kokia įtaka ir padariniai verslui. Susitikimas vyks Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: