Miesto vadovai aplankė miesto garbių piliečių kapus

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, pavaduotojai Petras Luomanas ir Aleksas Varna mirusiųjų atminimo (Vėlinių) dieną aplankė Panevėžio miesto garbės piliečių, žuvusiųjų už Lietuvos laisvę ir nusipelniusių miestui žmonių amžinojo poilsio vietas. Ant kapų buvo uždegtos žvakutės, padėtos gėlių puokštės.

„Visų mirusiųjų pagerbimo dieną mes prisimename tuos, kurie daugiausia nusipelnė miestui ir jo žmonėms. Turime prisiminti jų prasmingus darbus, žygius ir mūsų pareiga nepamiršti šių žmonių ir mokytis iš jų“, – sakė miesto meras R. Račkauskas.

Miesto vadovai aplankė Panevėžio miesto garbės piliečių režisieriaus Juozo Miltinio, aktoriaus Vaclovo Blėdžio, dailininko Kazimiero Naruševičiaus, Vyskupo Kazimiero Paltaroko, monsinjoro Jono Juodelio, aktyvios visuomenės veikėjos Gabrielės Petkevičaitės-Bitės ir sportininko Viliaus Variakojo, Lietuvos Nepriklausomybės kovų dalyvių, savanorių (1918-1923 m.), Lietuvos pokario metų partizanų ir 1941 m. birželio 25 d. stalinizmo represijų metais sušaudytų Lietuvos piliečių, aktyvių Sąjūdžio dalyvių amžinojo poilsio vietas.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: