Ministrė aplankė Vadoklių ir Paliūniškio pagrindines mokyklas

Spalio 16 d., penktadienį, Panevėžio rajono savivaldybės vadovai dalyvavo Panevėžio profesinio rengimo centre vykusiame švietimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės susitikime su Panevėžio apskrities savivaldybių švietimo darbuotojais.

Į susitikimą atvyko Panevėžio rajono savivaldybės meras Povilas Žagunis, mero pavaduotojas Antanas Pocius, Savivaldybės administracijos direktorius Eugenijus Lunskis, pavaduotoja Rasa Sakalauskienė. Renginyje taip pat dalyvavo Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Algirdas Kęstutis Rimkus, skyriaus specialistai, rajono mokyklų vadovai, mokytojai, Švietimo centro, Pedagoginės psichologinės tarnybos atstovai.

Švietimo ir mokslo ministerija susitikimą organizavo apskrityje vykusių konsultacinių dienų rezultatams aptarti. Konsultacinių dienų metu ministrė, viceministrės, ministerijai pavaldžių įstaigų specialistai lankėsi apskrities mokyklose, susitiko su mokytojais ir mokiniais, domėjosi, kaip sekasi įgyvendinti bendruosius ugdymo planus, švietimo ir mokslo ministerijos iškeltas iniciatyvas, konsultavo ugdymo turinio, mokyklos veiklos, mokytojų kvalifikacijos tobulinimo, neformaliojo vaikų ir suaugusiųjų švietimo, kt. aktualiais klausimais.

„Mūsų tikslas – ne tik išklausyti mokinius ir mokytojus, bet ir iš karto teikti reikiamą pagalbą. Todėl kartu su mumis važiavo įvairių sričių švietimo specialistai, kad problemos būtų sprendžiamos nedelsiant, čia ir dabar“, – sakė A. Pitrėnienė.

Panevėžio rajone aplankytos Vadoklių ir Paliūniškio pagrindinės mokyklos.

Susitikime su apskrities savivaldybių švietimo darbuotojais Panevėžio regiono mokyklų situaciją apžvelgė ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas, vyresnioji specialistė Elena Stanienė.

Į susirinkusiųjų klausimus atsakė viceministrės Genoveita Krasauskienė ir Natalja Istomina, ministerijos kancleris Tomas Daukantas.

Ne visi norintieji spėjo užduoti rūpimus klausimus. Ministrė pažadėjo, kad pasikalbėti dar bus progų, nes tokie susitikimai nuo šiol vyks nuolat. Artimiausias numatomas apie Kalėdas.

 

Savivaldybės informacija


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: