Tado Kontauto nuotr.

„MMK Panevėžys” šventė pergalę

Kristė Timofejeva buvo per plauką nuo trigubo dublio ir jos vedamas „MKK Panevėžys“ (2-3) pasiekė 2 pergalę. Tomo Taučiaus auklėtinės namuose 67:45 (21:10, 17:13, 16:10, 13:12) įveikė „TTT Juniores“ (0-6).

Panevėžietėms Timofejeva per 34 minutes pelnė 16 taškų (6/10 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei surinko 29 naudingumo balus.

Jai geriausiai talkino Urtė Bukauskaitė, kuri per 31 minutę surinko 17 taškų (6/10 dvit., 1/3 trit.), 9 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 22 efektyvumo balus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkės įgijo dviženklę persvarą (18:7) ir parodė rimtą nusiteikimą šiai akistatai.

Gynybos pančiuose priešininkes laikusios panevėžietės Bukauskaitės pastangomis didino savo atotrūkį ir po ilgosios pertraukos (54:31).

Ketvirtasis kėlinys „MKK Panevėžiui“ buvo tik formalumas, bet vis tiek šeimininkės jį laimėjo minimalia persvara ir šventė pergalę – 67:45.

Rygos ekipos gretose išsiskyrė Amanda Baumgarte, kurios sąskaitoje per 31 minutę buvo 17 taškų (7/12 dvit., 1/4 trit.), 4 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei 17 naudingumo balų.

„Ne, tikrai nežinojau, komandos draugė Urtė pranešė šią žinią. Dabar ieškosime kažkur kaltų, tad turbūt treneris kaltas (juokiasi). Tačiau mes žaidžiame ne dėl trigubo dublio, o, jog komanda gerintų savo žaidimą ir labai džiugu, kad pasiekėme pergalę“, – kalbėjo Timofejeva.

„MKK Panevėžys“: Urtė Bukauskaitė 17 (6/10 dvit., 9 atk. kam.), Kristė Timofejeva 16 (6/10 dvit., 11 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam., 7 kld., 29 naud.), Dovilė Saurazaitė 9 (4/9 baud., 5 per. kam., 5 kld.).

„TTJ“: Amanda Baumgarte 17 (7/12 dvit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), Daniela Gintere 10 (4/7 dvit., 3 per. kam., 4 kld.), Elīna Briede 7 (3/11 dvit.).