,,Mokyklinio teatro forumas: patirtis ir perspektyvos“

Juozo Miltinio gimnazijoje spalio 8-9 d. organizuojamas projekto ,,Mokyklinio teatro forumas: patirtis ir perspektyvos“ pristatymas. Projekto pasirinkimą ir įgyvendinimą sąlygojo keli veiksniai: pažymimas Juozo Miltinio vardo suteikimo 20-metis, vykdoma X respublikinio jaunųjų dramaturgų konkurso sklaida, dalijamasi teatrinio ugdymo patirtimi ir siekiama numatyti perspektyvas. Džiugu, kad projektą parėmė Lietuvos kultūros taryba.

Pirmąją dieną numatomos kūrybinės laboratorijos, į kurias pakviesti gimnazijų ir mokyklų, kuriose dėstomos teatrinės disciplinos, mokytojai, taip pat moksleiviai, lankantys teatro užsiėmimus. Kūrybos laboratorijas ,,Scenos kalba: tekstas ir interpretacija“ ir ,,Improvizacija – kūrybiškumo ugdymo priemonė“ ves Klaipėdos universiteto docentės V.Kochanskytė ir J.Grigaitienė. Renginio dalyviams pateikiamas Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Šokio ir teatro katedros teatro meno pedagogikos magistrės A.Indrišiūnienės magistro darbo ,,Teatro mokytojo vaidmenys Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje: atvejo studija“ pristatymas. Antrąją renginio dieną gimnazijoje lankysis Lietuvos edukologijos universiteto dėtytojai ir studentai, jie dalyvaus spektaklių aptarimuose ir aktorių bei režisierių ,,Karštosios kėdės“ diskusijose, lankysis Juozo Miltinio palikimo studijų centre organizuojamame renginyje ,,Ten, kur gyveno Miltinis“.

Projekto vykdytojai yra įsitikinę, kad šis jaunųjų teatralų ir jų mokytojų susibūrimas pateiks daug minčių naujiems teatrinio ugdymo projektams.

Virginija Milaševičienė, Juozo Miltinio gimnazijos mokytoja,
projekto vadovė


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: