Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Mokyklose prasideda paskutinio skambučio šventės

Gegužės pabaigoje abiturientai renkasi į paskutines pamokas. Kai kurios mokyklos paskutinio skambučio šventę rengia jau šiomis dienomis, kitos – ateinančią savaitę.

Paskutinio skambučio šventės proga visus abiturientus sveikina Monika Navickienė, laikinai einanti švietimo, mokslo ir sporto ministro pareigas.

„Kiekvienam nuoširdžiai linkiu sėkmingo kelio – kokį bepasirinksite, kokio norite jūs. Linkiu, kad išmoktos gyvenimo pamokos vestų pirmyn, augintų, skatintų atrasti ir tobulėti. Tačiau nepamirškite, kad nebūtina įkopti į pačias tobuliausias viršukalnes – esate vertingi tokie, kokie esate.

Linkiu, kad mokyklos duris užvertumėte su padėka savo tėveliams ir mokytojams. Jie jus palaiko, drąsina, jaudinasi kartu su jumis.

Tikiu, kad kiekvienas turite savo mylimą mokytoją, kuriam esate dėkingas ar dėkinga už tą auginantį mokytojo ir mokinio santykį, už paskatinimą eiti mėgiama profesine kryptimi, nuoširdžią pagalbą.

Linkiu sėkmingos egzaminų sesijos ir lengvų tolesnių pasirinkimų. Realizuokite savo gabumus, atraskite savo pašaukimą ir sritis, kuriose jaučiatės laimingi. Ir niekada nieko nebijokite“, – sakoma ministrės sveikinime.

Šiemet mokyklas baigia 26,8 tūkst. abiturientų: 22,1 tūkst. bendrojo ugdymo ir 4, 7 tūkst. profesinėse mokyklose.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: