BTV nuotr.

Monika Liu: „Aš irgi norėčiau būti mamyte“

Artėjant Motinos dienai muzikiniame žaidime „Aš matau tavo balsą“ susitiks net penkios mamytės: muzikinių detektyvių kėdėse atsidūrusios Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė, Vaida Genytė bei  Karolina Meschino ir pagrindinė laidos dalyvė, kuri bandys laimėti 10 000 Eur – trijų mergaičių mama Diana Stalioraitė.

„Aš irgi labai noriu būti mamyte!” – visų nuostabai pareikš pačiame karjeros pakilime esanti Monika Liu. Vienoje vietoje susibūrusios garsios moterys pasidalins ir daugiau minčių, paslapčių ir patarimų, kuriuos bus galima pamatyti nauju laidos laiku – jau šeštadienio vakarą, 19.30 val.,, per BTV.

Moteriška intuicija padeda ne visada

Kaip vien iš pirmo įspūdžio suprasti, ar žmogus tikrai moka gerai dainuoti, ar tik apsimeta? Laidos dalyvė Diana prisipažins, kad ji linkusi tikėti savo intuicija, nes mano, kad dažnai teisus būna ne tik protas, bet ir širdis.

„Nežinau, aš esu tas žmogus, kuris turi gerą intuiciją. Bet, kur ji yra tada, kai reikia vyrus pasirinkt?“, – savi-ironijos komentuodama Dianos mintį nepagailės Rūta Ščiogolevaitė. Ypač savo intuicija pasikliaus Aistė Pilvelytė. „Esu tikra, kad šitas vaikinas gerai dainuoja! Galit man ranka nukirsti. Pažiūrėkite, kokios jo gilios akys, tokias turi tik meno žmonės! – emocijų negailės Aistė Pilvelytė, o laidos vedėjas Rokas Bernatonis pripažins, kad šiame žaidime susirinkusi detektyvių komanda ypač išsiskiria savo tvirta ir vieninga nuomone.

Po raumeningu kūnu slepiasi trapus žmogus

Žaidime Aistė Pilvelytė taip pat išsakys unikalią mintį, kad daug sportuojantys, itin tvirti žmonės dažnai iš tiesų yra švelnios asmenybės, tad negalima drąsiai teigti, kad sportininkai neturi nieko bendro su scena ir menu. „Paprastai tie, kurie užsiaugina tokius didelius raumenukus viduje yra jautrios sielos žmonės, nes  jie taip po išvaizda nesąmoningai paslepia savo  trapius jausmus. O kai įlendi jų vidun, pamatai, kad ten gyvena mažas jautrus drambliukas“, – aiškins Aistė. „Jei taip – tada aš esu visiškai nejautrus žmogus“ , –  nužvelgęs savo liekną kūną pastebės laidos vedėjas Rokas Bernatonis.

Norėdavo, kad tėvai patikrintų stalčius

Viename iš laidos „Aš matau tavo balsą“ etapų „Nulaužtas telefonas“ galima „patikrinti“ norimo dalyvio telefoną ir pažiūrėti, kaip jo turinys atspindi jo asmenybę. Laidos dalyvėms pradėjus juokauti, ar galima patikrinti jų vyrų telefonus, Rūta Ščiogolevaitė primins linksmą susijusią istoriją. „Aš kai buvau vaikas žinojau, kad tėvai mane turbūt tikrins. Aišku tada, gal trečioje klasėje, telefono neturėjau, tačiau visos paslaptys būdavo sutalpintos ne telefone, o stalčiuose. Nujausdama, kad pavyzdžiui, mamai jie gali būti įdomūs, aš juose specialiai ką nors įdomaus palikdavau. Taip formuodavau savo įvaizdį, pranešdavau apie savo asmenybę“, –  apie vaikystės išdaigas atviraus Rūta.

Dar daugiau žinomiausių Lietuvos dainininkių istorijų ir charizmos – jau šį šeštadienio vakarą, 19.30 val., žaidime „Aš matau tavo balsą“ per BTV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: