Muzikos prodiuseris Leon Somov: „Man pasakė, kad turiu išsiimti auskarus, nusikirpti plaukus ir nusiskusti barzdą“

Iš Panevėžio kilęs muzikos prodiuseris ir atlikėjas Leon Somov – vienas populiariausių Lietuvoje. Puikiai pažįstamas ne tik jo muzikos gerbėjams savo gimtojoje šalyje, bet ir už jos ribų. Šiandien jis pasidalins, kada ir kokia buvo jo muzikinio kelio pradžia.

„Viskas prasidėjo nuo gitaros. Man buvo gal 14 metų. Buvo vasara, išgirdau dainą, kurioje grojo gitara, ir mane taip užkabino, kad supratau, jog noriu išmokti groti ja. Išmokti groti gitara man labai padėjo mano pusseserė ir, žinoma, lankiau privačias pamokas. Tai ir buvo visko pradžia“, – 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ šįvakar prisipažins muzikos prodiuseris.

L. Somov teigia nejaučiantis, jog jau pasiekė savo populiarumo viršūnę. Anot jo, kai dar turi idėjų ir noro, viskas tik priešakyje: „Vis dar manau, kad galiu padaryti geriau. O kai jau ateis tas metas, kai jau nebepajėgsiu ar nebenorėsiu kurti muzikos, gal tada pradėsiu žvalgytis ir galvoti, kada buvo tas geriausias ir populiariausias etapas.“

Vienturtis šeimoje, didelį tėvų palaikymą karjeros pradžioje turėjęs atlikėjas neslepia, kad iš pradžių muzikanto karjera nebuvo pelninga, tad jam teko ieškotis kitų pragyvenimo šaltinių: „Kai gyvenau Londone, ieškojau įvairiausių darbų, kad galėčiau pragyventi. Buvo mano gimtadienis, ir mane pakvietė į darbo pokalbį. Darbo pozicija buvo salės berniukas, kuris viešbutyje pasitinka svečius. Užėjau į direktoriaus kabinetą ir jis man pasakė. Tu turi išsiimti auskarus, nusikirpti plaukus, nusiskusti barzdą. Išklausęs susidariau įspūdį, kad tu turi būti niekas… Na, ne tiesiogine prasme, bet tada supratau, kad ne, aš šito nenoriu.“

Šį vakarą, 22 val., laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ vienas populiariausių, kokybišką turinį kuriančių muzikos prodiuserių Leon Somov pasidalys savo patirtimi su 2TV žiūrovais.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: