Naktinė transliacija: ar Rolandas Mackevičius apsiima reklamuoti neskanius gėrimus?

Muzikaliausias kanalas Lietuvoje 2TV kviečia visą naktį praleisti su Lietuvos žvaigždėmis. Nuo šio ketvirtadienio vakaro, 23 val., kanalas visą naktį rodys pačias populiarias savo laidas.

Iki pat ankstyvo penktadienio ryto galėsite pamatyti originalios laidos „Duok paskambint“ maratoną, kuriame vedėjas T. Augucevičius naršys po slapčiausius žymių žmonių mobiliojo telefono užkampius. Timūras sako, kad laidos tikslas tikrai nėra sukompromituoti pašnekovą prieš visą Lietuvą, o, atvirkščiai, smagiai praleisti laiką bei pasikalbėti juokingomis ir rimtomis temomis. „Visa laida yra apie žmogaus telefoną. Tikslas nėra atskleisti paslaptis ar rasti nuogo užpakalio nuotraukų. Nors, neslėpsiu, streso ir baimės pašnekovų akyse daug. Juk jautiesi pažeidžiamas, kai kažkam duodi savo telefoną. Iškart matyti, kaip pasikeičia žmogaus kūno kalba, balso tonas, žvilgsnis. Visi pašnekovai pripažįsta, kad atrodo, juk nieko čia tokio, bet jausmas labai nejaukus“, – pasakojo T. Augucevičius

Visos nakties metu laidoje „Duok paskambint“ pamatykite: aktorę Gabrielę Malinauskaitę, kuriai teko skambinti tetai ir klausti patarimo, ką daryti, jei užkietėja viduriai, pirmą kartą išgirskite Vytautą Medinecką-Ironvytą taip gražiai ir švelniai kalbantį su mama, Mariją Silickają-Šmatavičienę, siūlančią Rolandui Mackevičiui pareklamuoti labai neskanų gėrimą, Džiugą Siaurusaitį, bandantį išsiaiškinti, kaip paaiškinti vaikui iš kur atsiranda vaikai ir Indrę Stonkuvienę, kuri ieškojo patarimo dėl netyčia išsiųstos intymios nuotraukos ne tam žmogui.

Automobilių aistruoliams bus transliuojama „Merginos prie vairo“ – laida, kurioje dvi žavios merginos, Dalia Belickaitė ir Marija Silickaja-Šmatavičienė, išbandys daug įdomių, galingų, komfortiškų ir prabangių automobilių. Artėjančią naktį jos ne tik išbandys skirtingų gamintojų automobilius, bet ir pasidalins savo nuomone apie juos. Galėsite pamatyti „Mercedes SLS“, „Jeep Grand Cherokee“, „Cadillac Escalade“, „Porsche Panamera“ ir „Fiat 500 Abarth“ apžvalgas.

Nepraleiskite progos ir pamatykite įdomias ir nuotaikingas laidas, kurių dar nespėjote išvysti! Naktinė transliacija jau šiąnakt, nuo 23 val. iki pat penktadienio ryto, tik per jaunatviškiausią ir muzikaliausią kanalą 2TV.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: