Asociatyvi nuotrauka

Namų interjero aplikacijos: pradėkite kurti savo svajonių būstą telefone

Jeigu planuojate įsirengti naujus namus ar tiesiog norite atnaujinti pabodusią erdvę, išmaniuoju įrenginiu galite vizualizuoti savo idėjas ir geriau įsivaizduoti, kaip jos atrodys iš tikrųjų. Išmaniosios namų interjero programėlės leidžia vartotojams eksperimentuoti ir kurti svajonių namus vos keliais paspaudimais savo telefone.

Arnoldas Lukošius, „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas teigia, kad išmanios interjero aplikacijos gali būti itin naudingos bet kuriame namų įsirengimo etape, nes pateikia ne tik dizaino idėjų, spalvų suderinimo funkcijų, bet ir specialių įrankių, padedančių išmatuoti erdves. Anot eksperto, šios programėlės padeda lengvai projektuoti kambarius bet kuriam, reikiamų įgūdžių neturinčiam, žmogui, tačiau aplikacijos neatstoja tikro specialisto ir jo teikiamų patarimų.

Interjero sprendimų įrankiai

„Houzz“. Ši aplikacija laikoma viena universaliausių namų atnaujinimo programų rinkoje. Čia pateikiama ne tik daugiau nei 20 milijonų dizaino nuotraukų, bet ir galimybė apsipirkti užsienio elektroninėse parduotuvėse. Naudojant išmanią funkciją „My room 3D“ (Liet. „Mano kambarys 3D“), galima matyti, kaip norimas daiktas atrodytų jūsų kambaryje. Ieškantiems pagalbos ar patarimų, čia suteikiama galimybė bendrauti su milijonais aplikacijos naudotojų – galima dalintis nuotraukomis, palikti komentarus ar skaityti atsiliepimus neišeinant iš programėlės.

„Homestyler“. Aplikacija suteikia visus reikiamus įrankius lengvam interjero projektų kūrimui, jų išsaugojimui ir dalinimuisi. Čia galima paprastai planuoti erdvės ir baldų išdėstymą, interjero dizainą bei apdailą. Itin naudinga „drag & drop“ (Liet. „vilkimo ir nuleidimo“) funkcija leidžia kurti savo planus ir šablonus. 3D planavimo įrankis užtikrina itin paprastą būdą išsirinkti prietaisus, baldus ir visas dekoro detales bei juos sudėlioti į norimą erdvės dizainą. Papildytos realybės projektavimo režimas užtikrina galimybę nuskaityti erdvę aplink save ir pertvarkyti bei dekoruoti ją vos keliais paspaudimais.

MagicPlan“. Ši patalpų projektavimo programa sudaro planus pagal vartotojų nuskaitytus vaizdus. Ji itin naudinga pradedantiems vartotojams, kurie nori greitai sukurti interjero projektą – prireiks tik išmaniojo telefono kameros ir GPS ryšio. Programėlė apskaičiuoja erdvę, naudodama jungtinius vaizdus ir sukurdama 3D planą, kuriame automatiškai išmatuojamos medžiagos. Be to, išmaniojoje programoje yra papildytos realybės skenavimo funkcija, kuri palengvina vizualizaciją ir matavimus. Aplikacijoje vartotojai gali suplanuoti 2 projektus nemokamai, o norintiems kurti daugiau ir turėti prieigą prie visų funkcijų, reikės pasirinkti vieną iš siūlomų mokamų planų.

„Planner 5 D“. Didžiausia nemokama erdvių architektūros programa. Įrankis leidžia kurti ne tik vidaus erdves, bet ir aplinką ar net baseinus. Čia galima peržiūrėti, kurioje vietoje geriausiai tinka išsirinkti baldai ar interjero detalės, kokie dydžiai ir spalvos geriausiai dera tarpusavyje. Vartotojai aplikacijoje gali pasisemti idėjų bei interaktyvioje erdvėje susipažinti su kitų dizainerių koncepcijomis. „Planner 5D“ išsiskiria savo naudojimo paprastumu, leidžia peržiūrėti 2D ir 3D šablonus bei turi daugiau nei 6 tūkst. dekoro elementų katalogą. Čia vyksta ir dizaino kovos dėl geriausio kambario interjero dizaino titulo, o jo laimėtojui įteikiami specialūs prizai.

„Room Planner: Home Design 3 D“. Naudojant šią aplikaciją galima suprojektuoti bet kurią namų dalį, kurti 2D ir 3D planus bei pridėti baldų ar dekoratyvinių elementų projektams. Vartotojams taip pat suteikiama galimybė virtualiai išbandyti namų dizainą naudojant 3D vizualizatorių realiuoju laiku. Įkvėpimo galima pasisemti iš profesionalų jau parengtų planų. Išmanioje aplikacijoje galima keisti baldus, pritaikyti tinkančias interjero detales, stebėti erdvę iš skirtingų taškų ir kurti realistiškas galutinio varianto nuotraukas. Programėlės pagrindinėmis funkcijomis galima naudotis nemokamai, tačiau norint gauti prieigą prie visų įrankių, reikės pasirinkti vieną iš mokamų planų.

Projektavimo programa – SketchUp Pro „.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: