Namų komfortas ir estetika – pasirūpinkite tuo dar paprasčiau

Visuomet norisi savo namuose jaustis kuo maloniau. Tačiau dėl sveikatos apsaugos sprendimų praleidžiant čia daugiau laiko gali išaiškėti, kad juose kažko trūksta; dažniausiai – estetikos ir komforto suteikiančių elementų. Norint išspręsti tokią problemą, gali pakakti vos keleto priemonių. Taigi „Domus Lumina“ komanda pasiruošusi patarti, kaip greitai ir paprastai sukurti namų interjerą, kuriame jaustumėtės visapusiškai gerai.

Namai be langų uždangų – sunkiai įsivaizduojami

Ar kada nors pagalvojote, kaip jūsų namai atrodytų be tokių detalių kaip užuolaidos, roletai, žaliuzės ar kitos langų uždangos? Tuščia ir nejauku – tai, apie ką pagalvojame pirmiausia. Tačiau galbūt jūsų namuose išties nėra langų uždangų arba jos skaičiuoja daugiau nei dešimtmetį? Paskelbta pandemija pakeitė daugelio planus ir privertė prisitaikyti prie šiek tiek kitokių gyvenimo sąlygų. Nepaisant to, kad dauguma fizinių parduotuvių neveikia, norimas langų uždengimo priemones galima greitai ir paprastai užsisakyti internetu.

„Domus Lumina“ operatyviai reagavo į susiklosčiusią situaciją ir šiuo metu gali pasiūlyti dar patogesnes paslaugas. Jei nesate tikri, kokios romanetės, žaliuzės ar užuolaidos internetu labiausiai tiktų jūsų namuose, nedvejodami konsultuokitės su įmonės specialistais. Galite tiesiog nemokamai užsisakyti audinių pavyzdžių. Be to, konsultantai pasiruošę padėti išsirinkti labiausiai interjere derantį variantą. Žinoma, nepamirštamas ir funkcionalumas – juk visuomet norisi gyventi kuo patogiau.

Apsauga ne tik nuo saulės, bet ir smalsuolių

Atėjus pavasariui, vis dažniau namus nutvieskia ryškūs saulės spinduliai. Natūrali iš lauko sklindanti šviesa pakelia nuotaiką. Tačiau kartais tai gali trukdyti, pavyzdžiui, žiūrint filmą, dirbant ar tiesiog ilsintis. Tokiais atvejais langų uždangos yra tikras išsigelbėjimas. Priklausomai nuo pasirinkto audinio tankio, jos gali sušvelninti arba visiškai sulaikyti saulės spindulius. Plačiame asortimente gausu skirtingo tipo priemonių, pritaikytų kiekvieno poreikiams – tai dieninės ir naktinės užuolaidos, romanetės, roletai, širmos, plisuotos žaliuzės ir dar daugiau. Visa tai galima įsigyti internetu tiesiog leidžiant laiką namuose.

Prekes pristatantys kurjeriai laikosi visų saugumo rekomendacijų – naudoja dezinfekcines priemones, dėvi apsaugines kaukes ir maksimaliai vengia kontakto. Esant poreikiui, galima pasirinkti ir kitą pristatymo būdą – bet kuriuo atveju, prekės į namus ar kitą norimą vietą atvežamos nemokamai. Todėl jums nereikia jaudintis dėl papildomų išlaidų.

Leidžiant laiką namuose, dažniausiai norisi išvengti ne tik ryškių saulės spindulių, bet ir smalsių aplinkinių žvilgsnių. Įsigijus naujas langų uždangas, dėl to nebereikia jaudintis. Net ir plonesnio audinio romanetės, roletai, širmos ar užuolaidos suteikia norimo privatumo. Todėl iš lauko nesimato, kas vyksta viduje.

Detalės, atskleidžiančios interjero grožį

Langų uždangų audinių gausa šiandien tikrai didžiulė: nuo lygios tekstūros vienspalvių iki grublėtų, puoštų prabangiais raštais. Todėl atsiveria plačios galimybės sukurti norimo stiliaus dekorą, pavyzdžiui, modernų, eklektišką, skandinavišką ar klasikinį. Kartais net ir turint aiškią idėją, išsirinkti interjere labiausiai rinkančias užuolaidas, romanetes ar kitas priemones gali būti tikras iššūkis. Todėl kvalifikuoti „Domus Lumina“ specialistai pasiruošę padėti.

Norintys gali pasinaudoti konsultacijomis telefonu, videoskambučiu arba elektroniniu paštu. Jų metu atsakoma į rūpimus klausimus, supažindinama su dominančių prekių asortimentu, taip pat profesionaliai įvertinamas namų interjeras ir patariama, kokios užuolaidos ar kitos langų uždangos jame derėtų. Taigi, sukurti patrauklią namų erdvę dabar ypač paprasta. Nepaisant šiuo metu daugelio gyvenime jaučiamo chaoso, itin svarbu atrasti ramybę. Namai – tam tiesiog tobula vieta. Todėl investuoti į patogią ir patrauklią jų aplinką verta visuomet. Pasirūpinkite malonesne kasdienybe greitai, saugiai ir paprastai – „Domus Lumina“ komanda pasiruošusi jums padėti. Tegul šis laikotarpis būna pilnas atradimų: tiek vidinių, tiek išorinių.


AINA Facebook naujienos

 Pamatykite naujienas pirmi!
 Sekite naujienas mūsų "Facebook" paskyroje!


Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: